SİYAH VE BEYAZ (Demirin Ateşle Aşkı)

Anasayfa / ETKİNLİKLER / Kitabını Tanıt
Ekleyen : Hayati Yolcu , 19 Kasım 2016 Cumartesi Beğen 1

https://www.facebook.com/Z%C4%B0LE-%C4%B0MKB-Seyyah-%C4%B1-Edebiyat-Hayati-YOLCU-589632611206878/?ref=page_internal

Türü: Roman

SİYAH VE BEYAZ

http://www.anemonyayinlari.com/

(Psikolojik, dram, aksiyon, Aşk)

http://www.kitapyurdu.com/kitap/siyah-ve-beyaz/409534.html&filter_name=hayati%20yolcu

Bu kitap ne anlatıyor? ... Kesinlikle onunla konuşmalısın!

Romanınızın fikri altyapısı:

       Yaşamın bir sahne (ring) olduğu bu romanda, bir kuşun dengesini bulmasında kendine yardımcı olan kanatları (sağ-sol) gibi insanın da yaşamında ince bir muvazene üzerinde yürüdüğünü göreceğiz. Yaşamın finalinde doğruluktan, sabırdan, dürüstlük ve alın terinden akan kutsallıktan (demircilik) ödün vermeyen bir inancın aleviyle yanan demir yüreğin; alçakgönüllülüğün, onurun, haysiyetin zedeleyicisi olan hırsın, kibrin ve nefsin kalesi ile çakışmasını ve çatışmasını izleyecek ve okuyacaksınız. Bir annenin yetiştirdiği onurlu bir gencin, içinde yaşadığı asil halkının ruhuna ve geleceğine diktiği şaheser yapıtını gururla izleyecek ve okuyacaksınız.

Sitedeki yazıların tüm hakları ve sorumluluğu yazı sahiplerine aittir. Yazıların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Aksi davranışlara karşın yasal işlemlere başvurulacaktır.

Yapılan Yorumlar

Şahamettin Kuzucular
19 Kasım 2016 Cumartesi 17:32:09
Öncelikle hoş geldiniz Hayati Bey. Sitemiz sizi ve eserlerinizi tanıtmak için var elbette. Kiabınızın resmini kopyala yapıştır yoluyla veya yazıyı eklerken göreceğiniz manzara resmine tıklayıp yönlendiren işlemleri yaparak ekleyebilirsiniz.

Yorum Yaz

Yorum yazmak için üye girişi yapınız...