İFTİRLARDA İSLAMA HİZMET EDER

 

 

 İFTİRLARDA İSLAMA HİZMET EDER

        İslama hakaretler, iftiralar, silahlı saldırılar her geçen gün artıyor. Sebep Müslümanların sayılarının giderek artmasından gavurlar paniğe kapılıyorlar. Çünkü Müslümanlarında kendileri gibi insanları sömüreceğini sanıyorlar. Akıl hocaları Şeytana tapan siyonistler oldukça. Bu ezberci iftiracı, kinci kafa değişmez. 
       12 Eylül saldırısını yaptıran zihniyet, sandı ki, biz müslümanlar yaptı deyince herkes bize inanacak, müslümanlardan ve islamdan uzaklaşacak. Oysa öyle olmadı. Meraklı insanlar islam neden bu kadar kötü gösteriliyor merak ediyor, araştırıyor. İşin içinden iftiralar, kin çıkınca insanlar müslüman oluyor. En son Yeni Zellanda da yapılan saldırıdan sonra yüzlerce insan müslüman oldu. Şu anda sayıları bini geçmiştir. Diğer ülkelerde artış devam ediyor. Bazıları bizim araştırmadan yazdığımızı sanıyorlar. Biz yıllardır. Yeni Müslüman olan din kardeşlerimizi takip ediyor. Onlardan çok şeyler öğreniyoruz. Bizim bakmadığımız açılardan bizlere bakıyorlar.. Onlar bizlere hayret ediyorlar, bizlerse onlara hayret ediyoruz. Biz sözde müslüman ülkede yaşıyoruz dinimizi onlar kadar bilmiyoruz. Onlarda bizim bu halimize şaşıyorlar. Bazıları sizleri tanımadan müslüman olduğumuz için şükür ediyoruz diyorlar. Sizleri tanısak belki müslüman olmazdık.. Evet Maalesef böyle . .. Birileri ülkenizde müslümanların Hristiyan olduklarını söylüyorlar. Biz şahsen öyle düşünmüyoruz. Bazıları münafık-Lawrence zihniyetli sözde müslümanlıkla bir alakası olmayan. yalandan müslümanım diyenlerin, öz dinlerine dönüyormuş gibi yapmalarından başka bir şey değildir. Müslümanlığı bilinci yaşayan birinin Hıristiyan olması bize göre çok zor. Zaten Hıristiyanlarıda Siyonist Yahudiler kullanıyor.. Hıristiyanlığı , Yahudiliği bozanlarda aynı zihniyet. İslam diniyle de yıllardır uğraşıyorlar. Müslüman kılığında yapmadıkları zalimlikler yok. Biz kendimizden biliriz ki bir canlıya zorunluluk hariç zarar veren, yalan söyleyen, Suçsuz insanlara iftira atmak. Münafıklık alametlerindendir. Bu alametleri gösterenlerden uzak olmak dinimizin gereğidir.
İftira atılan, papaz, imam çok okursunuz gazetelerden, televizyonlardan. Aman her nedense hiç Bir 
Haham hakkında böyle bir şey duyulmaz. duyurulmaz.. Çünkü Çete reisi onlardır da ondan. Yoksa Hahhamlar çok dürüstse neden. İnsanlara zulümlere hiç sesleri çıkmaz. Şeytana tapınca Şeytani işlere sokulmaz... Dünyamız o kadar karıştı ki İmamım diyen imam değil, Papazım diyen papaz değil, Hahhamları pek gören duyan yok. Sessiz ver derinden. Bizim İmamımız derdi ki Bir insanın sözüyle davranışları bir biriyle örtüşüyorsa ona inana bilirsin, güvene bilirsin. Dinini de iyi bilirsen seni kolay kolay kimse aldatamaz... En tehlikeli düşman cahil müslüman ile, münakfıklardır onlardan uzak, ol. Huzurlu ol. İstanbul’da izmir’de ülkemizin her yerinde Ücretsiz incil dağıtılıyormuş doğrudur. Cumhuriyet kuruduğundan beri aynı.. Hatta devletimizin dini Hırıstiyanlık olsun diye önerenler olmuş.. okuyun da öğrenin... Eski Cumhuriyet gazetelerinin başlıklarını okuyun çok şey yapmanıza gerek yok. Ayrıca bizim dinimizde kimsenin dini inancına karışılmaz. Dönek, aslını inkar edenler olmasın yeter. 
        Her kesin kendi dini inancını yayma, yaşama hakkı vardır. Bu bizim dinimizin gereği. Diğerlerinin dinleri değiştirildiğinden. İslama ve müslümanlara düşmandırlar. Çünkü bizim dinimiz paylaş, onların dinleri gasp et der. .. Zulümler, gasplar, insan ticaretini, organ ticaretini Müslümanlar yapıyor diyenlerin Müslümanlığı çok tehlikededir. Dinini iyi bilmeyen Şeytanın ve onun dünyadaki temsilcilerinin oyuncağıdır... İslam önce yaşanır sonra anlatılır. Yaşamayanların anlatmaları, sağır birisine seslenip’de duymamasına kızmaktan başka bir işe yaramaz..
Şuurlu Müslümanlarımızın ve insanlarımızın ömürleri bereketli, huzurlu olsun.. 

 

Üye / Erkek / 6/7/2021