BİR MASON’UN İTİRAFLARINI YORUMLADIK

BİR MASON’UN İTİRAFLARINI YORUMLADIK 

1-Müslümanların her şeyini bozduk, yok ettik deniyor. Doğru mu? Evet çok doğru hem de. Merhum Abdülhamit Han Padişahımızın cenaze namazını bir Mason (Musa Kazım Efendi) kıldırmış.(Ahmet ŞİMŞİRGİL), Diyanet İşleri Başkanı Haham( Rıfat Börekçi) olursa, dinimiz bize yanlış öğretilmiş, Müslümanlar yerine, Münafıklar yetiştirilmiş demektir. Şimdilerde hala onlar mevcut, hadisleri inkar, Bazı Ayetlerin haşa hükmünün zamanı geçmiş diyen. Sözde ilahiyat hocaları bunları söylemekten çekinmiyor. Millet aldatılmış, hangi konu doğru, hangisi yanlış anlamak zorlaştırılmış. İslami olmayan cümleler üretilmiş, Her koyun kendi bacağından asılır—Komşusu açken tok yatan bizden değildir. Hadisine ters değil mi? Helalin yeri başka, haramın yeri başka. Nasıl başka mide bir, boğaz bir, çene bir, nerede ayrılıyor.  Kazanırken başlıyor tabii ki. Yok öyle haramın yeri ayrı, helalin yeri ayrı yok öyle bir Müslümanlık. Haramları ye, yarım yamalak abdest, acele namaz, yalan, hile Münafıklık alametleri. Aramıza özellikle yerleştirilmiş hainler, haramları överler, ecdatlarımıza gerici derler.

2-Dini inançları, dine bağlılıkları ve insani duyguları yok oldu, deniyor. Soruyorlar sosyal medyada bazen denk geliyoruz. Müslüman mısınız diye soruyorlar. Evet diyen nadir, Elhamdülillah diyen çok az, cevap vermek istemeyenler çok. Namaz kılıyor musunuz diye sorulunca, ibre iyice dibe vuruyor. Kilise kültürü yerleştirilmiş. Kılıyorum diyenlerin çoğu, bayram namazlarını biliyor. Bayramdan bayrama bayram namazı,  Cumadan, cumaya gidenler kilise usulüne uydurulmuşlar. Pazardan pazara kiliseye gitmek gibi … Papazların sapıklıklarının çoğalmasından dolayı kiliselerde kapanıyor, satılıyor. Müslümanlarda kiliseyi alıp, camiye çeviriyorlar. Onlarda kuduruyorlar. İşler ters döndü diye….  Bizde mirasçı dinini bilmeyen Müslümanlar, Avrupa da araştırıp Müslüman olanlar.. Miras bizde hep sıkıntı kan dökülüyor. Dini bilgi de ona göre yarım yamalak. Masonlar işlerini yapmışlar yani. İnsani duygularda eskiye nazaran azalmaya devam diyor bize göre. Ama o konuda Dünyada birinciyiz gerilememize rağmen…..

3- Onların milli ve manevi değerlerini, Batı medeniyeti potasında eriterek kendimize benzettik diyorlar. O konuda Filmler, diziler, çizgi filmler, reklamlar, gazeteler cehennemlikleri arttırmak için, aldıkları paralara göre iyi çalışıyorlar. Paraları bizden alıp bize dağıtıyorlar. İblise tapanlardan para çıkmıyor. Yani, faiz, Kumar, içki, barlar, povyonlar, şehvet pazarları, parası bol haramların patronları, onlar Dünyanın her yerinde onlar patron..  Dünyayı önler yönetir, Zavallı halklarda oy vererek istediklerini seçtiklerini sanırlar. Sözde çok okumuşlar, Profler, Doçentler kimler kimler. Evet insanlar bilmediklerinin cahilidirler. Dini, insani konuları öğrenmek şart, ama insanlar lüzumsuz şeylerle meşkul ettirilerek oyalanıyor. Ye, iç, zevki sefanı düşün derler, bizim gibi safları güderler. En çok merhametli insanlar kullanılır. En kötü, en pis işler onlara duygu sömürüsüyle yaptırılır. Onlarda Mutluluktan uçarlar, ama ateşlere ne yazık ki. Adalet yoksa merhamet dünyayı yakıyor. Yananlar, yakanlar farkında bile değil..

4-İslamiyet’i öğrenmeyi, yaşamayı, namaz kılmayı, Kur’an öğrenmeyi suç ve gericilik(irtica) olarak göstermeyi başardık. Artık çoğu hiçbir şeye tam olarak inanmıyor. Demişler, yaşananları çoğumuz biliriz, asılanlar, hapislerde çürütülenler, işkence edilenler, her yerde horlananlar. Darbeler, darbeler, Seçimler formalite istedikleri olmasa darbeler var.  Ama demokrasi getireceklerdi, sanki dünyada demokrasi var. Demokrasi iblise tapanların beşiği, halkları uyuturlar. Salla salla, seçim seçim oyala. Evet insanlar kime, nasıl inanacağını şaşırmış. Pazarlarda yalan, hile, Marketlerde her yerde yalan hile, İmanı olmayan neden korkar. Devlet zaten Onların elamanlarının elinde, inceden inceden oyulmuşuz, içimizdeki hainleri bizimkiler sanmışız inanmışız. Sürünmelerimiz, rezilliklerimiz bu hainlerin tuzakları. Dini olmayan, insanların korkuları olmaz. Haramı, helali, kanunu, düzeni olmaz, Olmuyor zaten. Hep karmaşa hep karmaşa, İblise tapanların sevdiği işler karıştır, yarıştır, soyundur, eğlendir, soy soya bildiğin kadar, İçki, kumar, sigara, borçlar uyanmasınlar, düşünmesinler, sürü kalsınlar, kalabalık olsunlar. Düşünen insan tehlikeli insandır onlara göre, doğruları düşünürse, yanlışlar ortaya çıkar.

  1. 14 asırlık dinlerini itikatlarını, ibadetlerini, tartışılır hale getirdik. Evet İtikatlar bozulmuş, namazlar tartışılmış, kimi diyor, namazlar asılda sabah öğlen akşam, üç vakitmiş, kimi diyor. Cuma namazı sadece iki rekatmış, şu fazla, şu eksik hainler ekilmiş aramıza bizim gibi olmuşlar, kim kimdir bilen yok. Münafıklara yıllarca Müslüman dedik, bilmeden Müslümanlara kendimize hakaretler etmişiz. Münafıklığın alametlerini kaç kişi bilir. Alışmışız kulaktan dolma, atadan, dededen laflara. Dini konuları okumak, düşünmek, araştırmak yok. Ot gibi yaşa git diyorlar, bizde öyle yaşıyoruz. Dinini bilmezsen güderler, sahte hocalarla gerçek hocaları ayırma bilgimiz olsa aldanmayız, aldatmayız. Alışmış millet, nasıl olursa olsun bir işe gir. Helal haram fark etmez. Sabah işe git, akşam gel yemeğini ye dizini filmini izle, algıları sana yerleştirsinler. Beden var ruh yok.  Mutfak, tuvalet, iş, filmler, içki, sigara, kumar, eğence, ölünce. Hesap yok sanıyoruz. Veya cehennemde yanarız çıkarız densizlikleri, Arsız çok, cahil çok. Aşı olacağı minik iğneden korkar densiz. Yanıp çıkarız diyor. Hele bir parmağını bir dakika ateşte bir tut da hisset bakalım kolay mı? Filmlerle yemiş algıyı, yemiş algıyı ölünce tekrar geri döneceğini, kendini ölümsüz sananlar var veya ölünce kurtulacağını sananlar. Yok olacakmış.. Yokluktan gelmedin ki yok olasın ……Galubela bilen yok ki. Bilende kendini diğerlerine göre cennetlik garanti sanıyor.  Dinin cahili İblisin en sevdiği,  kullanıma çok müsait.
  2. Bundan sonra siz misyonerlerin işi daha kolaylaştı. Maaş bağlayarak, vize vaadi, yurt dışı imkanı ve cinselliği kullanarak Müslümanları Hıristiyan yapın.. Demişler çok bilmişler Yüce Yardadan ne kadarına izin verirse o kadar yaparsınız. Bunu da onların büyükleri iyi bilir. Onlarda bunları kullanırlar. İblis tüm insanları kullanır..  Zarar insanlara iblis ve şeytanlar sevinir…  15 Temmuzdan sonra işler ters dönmeye başladı. Zırıltılar ondan çok. Bu devletin asıl sahipleri bu Hahamların uşaklarına dur dedi. Yeter biz bu devletin gerçek sahipleriyiz.  Yalanlarla, hilelerle, İçimize yerleştirilen bizden olmayanlarla bizi yeterince aldattınız. Bundan sonra göze göz, dişe diş tek kale maç bitti. Çift kale maçı yeni başlıyor. Korkakların, edepsizlerin, zevkine düşkünlerin, Şuursuzların bu maçta hadleri bildirilecek.. Hazır beleş yemek, Torpilli bol maaşlı işler bitti. Hak yerini yavaş yavaş bulacak. Biz sabırla yürürüz… Sabrımızı, merhametimizi, saflığımızı korkaklık sandınız yanıldınız….  Yediğiniz domuzlar, haramlar, yaptığınız zulümlerin hesabı soruluyor, sorulacak…… Uyuyanlar uymaya devam der….  Gavurların Ters köşesini, tersine çevirmeye devam….. Yalan, hile, yalakalık, sözünden dönme, emanete ihanet.. Müslümana ihanet, insanlığa ihanet.. Münafıklık alametlerinden…..  İblise tapan Gavurların kuklaları, piyonları.. Bozuldu düzenleri….  Daha çok duyulur köpek sesleri………. İblisin köpekleri.  15 Temmuzda durun dedik. Ayasofya Camisini açarak ilk tokatımızı attık. Devamı gelecek İNŞAÂLLAH Tüm Müslümanlar ve mazlumlar sevinmeye ve dualara devam… Dünyanın huzuruna hizmet etmeye gönül verenlere selam olsun.

 

Üye / Erkek / 6/7/2021