ÖNEMLİ DUYURU

Değerli Kullanıcılar
 
Sitemizin açmış olduğu I.TÜRK DÜNYASI ŞİİR YARIŞMA’ sına katılım devam etmektedir. Yarışma için yapılacak19 Aralık 1919 Fransız işgaline karşı Milli Mücadelede İlk Kurşun etkinliklerine aktif site üyelerimizden 50 kişi davet edilecek,  iki gece üç gün sürecek olan etkinliğe katılan davetlilerin, yemek, otel,  gezi gibi giderleri DÖRTYOL BELEDİYESİ sponsorluğu ile karşılanacaktır.
 
Önceden EDİTÖRLÜK yetkisi verdiğimiz bazı arkadaşlarımızın çok pasif kaldıklarına şahit olduğumuz için Eylül ayından itibaren yeni bir yapılanmaya gitmeyi sitemize ve kendi çalışmalarına katkı sağlamak hususunda istekli ve azimli arkadaşlara EDİTÖRLÜK VEYÖNETİCİLİK yetkileri vermeyi istiyoruz.   
 
Eylül veya Ekim ayından itibaren,  üyelik başvuruları editörlerimizin onayına ve tavsiyesine tabi olacak,  her üyemiz günde en fazla iki şiir ekleyebilecek, EDİTÖRLERİMİZİN ve Yöneticilerimizin onayını alan şair ve yazarlarımızın adlarının önünde ( Onaylanmış) şair ve yazar unvanları bulunacaktır.  Editör seçilen arkadaşlarımız arasından SEÇKİ KURULU da oluşturulacaktır.
 
Editör olmak isteyen arkadaşlar yazılı olarak başvuracakları gibi 0530 324 11 85 Tel no’sundan Şahamettin Kuzucuları da aramaları rica olunur.
 
Alınacak editörlükler şunlardır.
 
GELENEKSEL SANATLAR,  ( Sanat tarihçileri El sanatları üstatları ve eğitmenleri başvuracak )
 
EDEBİYAT EDİTÖRLERİ  ( Akademik araştırma, tez,  inceleme yazıları olanlar başvuracak)
 
ŞİİRLER EDİTÖRÜ (Üretken, sosyal medyada etkin,  iletişim ve irtibatı güçlü şairler başvurabilir. )
 
YAZILAR EDİTÖRÜ (Sosyal medyada etkin,  iletişim ve irtibatı güçlü yazarlar başvurabilir. )
 
FORUM VE SANAT GALERİSİ EDİTÖRLERİ  (  Edebiyat, basın, yayın dünyasından haberdar, etkinlik, yarışma, festival düzenleyebilecek, bu tip haberleri izleyip duyurabilecek ve kişiler başvurabilir)
 
ELEŞTİRMENLER :  ( Eleştiri tenkit yeteneği olan, günün haftanın ayın şiirlerini tenkit edebilecek, şiir ve yazıları yorumlayabilecek İKİ ELEŞTİRMEN .)
 
ÜYELLERDEN SORUMLU YÖNETİCİ :  ( Şair ve yazar camiasını iyi tanıyan, aktif ve dirayetli  )
 
Talepler ADMİNLER tarafından değerlendirilecek; YENİ EDİTÖRLER seçildikten sonra İLETİŞİM VE FORUM bölümlerinde editörlerin sorumlukları madde madde yazılacak, EDİTÖRLERİMİZ topluca ilan edilecek, Editörlerimizin ve yöneticilerimizin adları ve iletişim adresleri İLETİŞİM bölümünde de bulunacaktır.
 
Eski sitemiz 1 Eylül itibari ile Google den de tamamen kalkacak, kullanmakta olduğunuz yeni sitemiz eylül ortalarından itibaren eski sitemizin Google deki yerine hızla yerleşecektir.
 
Ekimden itibaren yüzde sekseni lisans ve lisansüstü eğitime sahip günlük 20.000 ziyaretçiye ulaşacağını umduğumuz sitemizin her üyesi,  kitaplarını, etkinlik, yarışma, toplantı ve imza günlerini vb ücretsiz olarak paylaşmaya devam edeceklerdir. 

Şahamettin KuzucularAdmin / Erkek / 1/20/2016