Lütfen Esa' yı Eleştirin Taleplerinizi Yazın

 

Değerli Üyelerimiz... 

ESA olarak sadece hatırı sayılır bir Edebiyat, Sanat, Kültür kaynakça sitesi veya  bir ansiklopedi  olarak kalmak istemiyoruz.

Googledeki yüksek itibarımızı, rakiplerine nazaran daha yüksek olan trafiğimizi yazar, şair, sanatçı, akademisyen gibi  sanat ve bilgi üreten, yorumlayan herkesin paylaşım alanı olsun diye elimizden geleni yapıyoruz.

Ancak bozacıyı filozof, marangozu usta yazar,  motor ustasını şah- ı şair saydırmak politikamız olmadığından sanal, sahte, pohpohlanmış, şişirme üye ve paylaşımlara hiç bir zaman izin de  vermedik. Her mesleği kutsal ve önemli buluyor ancak amatör ruhlu veya hobi sanatçısının işinin ehline çaka satmasına da tahammül edemiyoruz.

 

Bu ülkede amatör ve uyduruk sanatçı sayısı orman, gerçeği ise küçük bir park dolusudur. Paylaşım alanı açısından benzerlerimiz bir asıldan on tane de sahte amatör de coğalttırıp  göz boyamak, damlayı derya göstermek ve trafik abarttırmak derdindedir. Bu nedenle Esa 'da abuk subuk adlı, nıckli hiç kimse göremezsiniz. Esa'nın bunlara hiç ihtiyacı yoktur ve  olduğu  kadar sahici görünmek azmindedir. 

 

Sitemiz işinin ehli olan, tümsek aşınca Ağrı'yı geçtiğini sanmayan, kibri sanatından küçük her sanatçı için her türlü desteğe, yardıma, tanıtıma açıktır. Bu yolda sizler için yapılması ne gerekiyorsa yapmaya da hazırdır.  Bu amaçla sitede  olmasında yarar gördüğünüz  eklenti, modül, işlev, eleştiri, öneri her ne varsa bu iletinin altında  lütfen belirtin. 

 

Sizlere ters, tuhaf, anlamsız gelen, sitede eleştirmek istediğiniz her ne varsa lütfen onları da yazın. Tartışalım. 

Admin, webmaster, yöneticiler olarak mutlaka cevap verecek veya izahat yapacağız. 

 

Şahamettin KuzucularAdmin / Erkek / 1/20/2016