ONLARA HER ŞEY MÜBAH MI?

ONLARA HER ŞEY MÜBAH MI?

BİR KARDİNALİN ÖNÜNDE UZANIP BEREKET BEKLEYEN KADINLAR..
Freud der ki: Kadın sadece erkeğin isteklerini yerine getirmeye yarar.
Rahip Tomas Lakvini : Kadın doğada yanlış dünyaya gelmiş bir yaratıktır.
Shovinhaver: Kadın saçı uzun aklı kısa bir hayvandır.
Yahudiler tahrif edilmiş Tevratta der ki : Beni kadın olarak yaratmayan tanrıya şükran duyarım
BİR DE İSLAM DİNİNİNE BAKALIM ;
Ve hanımlarınızla güzel bir şekilde geçinin ( Nisa 19)
Erkeklerin kadınlar üzerindeki hakları gibi, kadınların da erkekler üzerinde hakları vardır. ( Bakara 228)
Kadınlar hakkında iyi tavsiyede bulunun ( Hadis)
Kadınlar erkeklerin dengidir. ( Hadis)
Cennet anaların ayağı altındadır ( Hadis)
Sonra da batı hayranı sığırlar ne der : Batılılar ilerici, Müslümanlar gerici, kadınları eziyorlar.
Düşünsenize, bir İmamın önü de camide onlarca kadın uzanmış, İmama dan bereket bekliyorlar, Bizim medya ortalığı ayağa kaldırır, ama Papaz, Rahip, Kardinal yapınca görmezler..””

Çünkü kalbi mühürlenenler gerçekleri görmezler, doğruları konuşamazlar, yalanları sıralarlar utanmazlar.. Akıllarını kullanamazlar.. iblise kukla olanlara aldanmış cehennemde görecekleri azapları artırmanın peşinde gece gündüz çalışırlar… Sözde kadın hakları bunların eseri kadınlara ne kadar faydalı olmuşlar dünyadaki kadınların durumlarını araştırın, Geneli şehvet pazarında, et pazarlarlar.. Her alanda şehveti kullanarak para kazanırlar..
Her alanda, her işte bayan eleman aranıyor.. Baylar bu dünyada yaşamıyor. Bayanlar kazandıklarını genelde makyaja, cicili bicili gösterişli şeylere harcıyor.. Yani kadınlar yine kendilerini kullanan zihniyeti severek besliyor.. Kadınları anlamak zor! Merhametleri ve güzel sözlere, süslere düşkünlükleri onları hep hüsrana uğratıyor.. Yalancılarla arkadaşlık, dostluk kuruyorlar, sonrada aldatıldım diye ağlıyorlar.. Onlara değer veren Yüce Yaradanlarının rızasını almak için çalışmak yerine, kendilerini iki alem yakacak iblisin kuklalarının oyuncağı oluyorlar ne yazık ki. Baylar farklı mı? Onlarda her konuda iblise tapanlara oyuncak, Uçkur, İçki, kumar, benlik, paraya tapma. Cehennem azaplarını artırma çabası.. Paranla, emeğinle cehennem azaplarını satın almak ne kadar akıllıca değil mi? Akıl ve İlimde keramet olsaydı İblis Yüce Yaradanın Hz Âdem (a.s) secde et, emrine kesinlikle uyardı.. O kadar Akıllıyız ki Yüce Yaradanın Oku, Oku, Oku Emrini Kuran-ı Kerimi oku diye anlamıyoruz. Oku Kurman-ı Kerim için, Onu okuyup, anlamaya gayret göstermeyen kendisine verilen değerini bilmez ki Yüce Yaradanına kul olsun.. Cahil kalmak Müslümana haram, İblise tapanlara kuklalık, palyaçoluk yapmaya en büyük sebeptir.. Biz insanlar iblisi asla yenemeyiz, hayatımızdan çıkaramayız. Mecburen hak yolda yürümek, tövbelere sığınmak zorundayız.. İblise tapanlara aldanmanın cezası cehennemler var. Unutmak, bilmemezlikten gelmek kimseleri kurtarmıyor.. İblis kendine tapanları kullanarak, tüm hak dinleri değiştirdi.. Son din İslam da ise buna izin verilmedi. Sonumuz son gülenlerden olsun istiyorsak. Kul olmayı öğrenip gereğini yapmak zorundayız, Yoksa İblise tapanlara köle olup, ömrümüzü cehennem azaplarını kazanma yolunda harcarız.
İblise tapanların ne acımasızlıkları bizlere şirin gösterdiğini bir anlaya bilsek. Bu da emek istiyor.. Bir zahmet.. Yılda on günlük tatil için bir yıl para biriktirmek akıllıca isiz, Sonsuz tatil, cennet için ne kadar emek vermek gerek bir düşünmek gerek. Bize İnsan olma Şerefini veren Yüce Yaradanımıza sonsuz şükürler olsun demek bile az. Hak yol dışındaki tüm yollar.. İblisin hainliklerle, şerlerle dolu yollara çıkar. Kendini korumayan cehennemlere hazır olsun.. işte bir örnek daha.. Şerlerden, şeytana tapanlardan, aldananlardan uzak, hayırlı ve bereketli günleriniz daim olsun İnşâAllah.. Cennetler Yüce Yaradanına kulluk görevinde azimle ve tövbelerle yürüyenleri bekler.. Kendisi için istediği güzellikleri başkaları içinde isteyenlere selam olsun.

JOHN D. ROCKEFELLER’İN MASON İNANCINDAN ALINAN METİN
"Tersini yapıyormuş gibi davranırken hayatlarını kısa ve zihinlerini zayıf tutacağız. Bilim ve teknoloji bilgimizi, onların neler olduğunu asla görmemeleri için en ince şekillerde kullanacağız.
Yumuşak metalleri, yaşlanmayı hızlandırıcıları ve uyuşturucuları yiyeceklerine sularına ve hatta soludukları havaya karıştıracağız... Döndükleri her yerde zehirlerle kaplanacaklar.
Yumuşak metaller onların akıllarını kaybetmelerine neden olacak. Desteklediğimiz kurumlar vasıtası ile onlara bu rahatsızlıkları için çare bulacağımıza söz vereceğiz, aksine çare diye ürettiğimiz ilaçlarla onlara daha fazla zehir vereceğiz. Ünlü aktörler ve ünlü sanatçılar tarafından reklamı yapılan ve aslında kimyasal zehir olan hijyen ve güzellik ürünlerini aptallar yüzlerine ve bedenlerine gençlik getireceğine inanarak sürecekler ve derilerinden bu zehirler emilecek, susuz ve aç ağızlarından onların zihinlerini, iç organlarını, üreme kapasitelerini yok edeceğiz. Çocukları sakat ve deforme olmuş olarak doğacak ve bunun sebebini onlardan saklayacağız.
Zehirler, etraflarındaki her şeyde, içtiklerinde, yediklerinde, soluduklarında ve giydiklerinde gizlenecektir. Zehirleri dağıtmakta ustaca olmalıyız çünkü anlayabilirler. Onlara zehirlerin iyi bir şey olduğunu TV’de ki uzmanlarla, güzel animasyonlarla, müziklerle cazip hale getirip öğreteceğiz. Uzman görünümlü adamlarımız onların aldanmasına yardımcı olacaktır. Zehirlerimizi almaları için her yöntemle destekleyeceğiz.
Ürünlerimizi filmde kullanıldığını görecek ve alışacaklar ve gerçek etkilerini asla bilemeyecekler. Doğum yaptıklarında aşılarla çocuklarının kanına zehir enjekte edeceğiz ve aslında aşılarla onlara yardım ettiğimize onları ikna edeceğiz! Mümkün olduğu kadar erken yaşlardan başlayacağız, zihinleri gençken çocukları en çok sevdikleriyle, tatlılarla, şekerlerle zehirleyeceğiz.
Dişleri çürdüğünde onları zihinlerini öldürecek ve geleceklerini çalacak metallerle dişlerini dolduracağız. Öğrenme yetenekleri etkilendiğinde, onları daha da hasta edecek ve başka hastalıklara yol açacak ilaçlar vereceğiz ve oluşan bu yeni hastalıklar için yeni ilaçlar üretip onlara vereceğizki yeniden hasta olsunlar. Gücümüzle onları uysal ve zayıf hale getireceğiz. Depresif, yavaş ve obez olacaklar ve yardım için bize geldiklerinde onlara daha fazla zehir vereceğiz.
Dikkatlerini paraya ve ekonomiye odaklayacağız, böylece asla iç benlikleriyle bağlantı kurmaya vakitleri kalmayacak. Onları cinsellik, zevkler ve video oyunlarıyla oyalayacağız ki hiçbir zaman herkesin birliği için bir araya gelemesinler. Akılları bize ait olacak ve dediğimiz her şeye itaat edecekler. Reddederlerse, beyin kontrolü yapan teknolojiyi uygulamanın yollarını bulacağız.
Korkuyu silahımız olarak kullanacağız.
Hükümetlerini biz kuracağız ve onların içinde muhalefetleri de biz tesis edeceğiz. Her iki tarafa da biz sahip olacağız. Hedefimizi her zaman saklayacağız ama planımıza aralıksız devam edeceğiz.
Bizim için çalışacaklar ve biz onların emeğinden çalarak zengin olacağız.
Ailelerimiz asla onların ailelerine karışmayacak. Kanımız saf olmalıdır.
Bize karşı geldiklerinde birbirlerini öldürmelerini sağlayacağız. Onları dogma ve din yoluyla birbirlerine düşman ve ayrı tutacağız. Hayatlarının tüm yönlerini kontrol edip onlara ne düşüneceklerini ve nasıl düşüneceklerini söyleyeceğiz. Onlara hissettirmeden yol göstereceğiz ve kendi kendilerine karar verdiklerine inanmalarına izin vereceğiz.
İhtilaflarımız aracılığıyla aralarında düşmanlığı körükleyeceğiz. Aralarında bir ışık parladığında, onu alay, karalama, iftira veya ölümle yok edeceğiz ki bize en çok bu yakışır. Kalplerini parçalayıp kendi çocuklarını öldürmelerini sağlayacağız. Bunu en önemli silahımız olan nefreti kullanarak, ve en iyi arkadaşımız olan öfkeyi kullanarak başaracağız. Nefret onları tamamen kör edecek ve çatışmalarında liderleri olacağımızı asla göremeyecekler.
Birbirlerini öldürmekle meşgul olacaklar. Bize karşı olduklarını gördüğümüz müddetçe kendi kanlarında yıkanacaklar ve komşularını öldürecekler.
Bundan çok yararlanacağız, çünkü bizi görmeyecekler, çünkü bizi göremeyecekler.
Savaşlarından ve ölümlerinden zenginleşmeye devam edeceğiz. Nihai hedefimize ulaşılana kadar bunu tekrarlayacağız. Onları korku ve öfke içinde yaşatmaya devam edeceğiz, onlara yanlış imaj ve haberler vereceğiz. Bunu başarmak için sahip olduğumuz tüm araçları kullanacağız. Araçlar çalışmaları ile sağlanacaktır. Onlara kendilerinden ve komşularından nefret ettireceğiz.
Hepimizin bir olduğumuza dair ilahi gerçeği her zaman onlardan saklayacağız. Asla bilmemeleri gerekiyor! Farklılıkların bir illüzyon olduğunu asla bilmemeliler, her zaman eşit olmadıklarına inanmalıdırlar. Damla damla, adım adım hedefimize ilerleyeceğiz. Onları kontrol etmek için topraklarını, kaynaklarını ve servetlerini devralacağız. Sahip oldukları küçük özgürlüğü çalacak yasaları onlara kabul etmeleri için onları kandıracağız. Onları sonsuza kadar esir edecek, onları ve çocuklarını borç içinde tutacak bir para sistemi kuracağız.
Onların uyanışlarını yasakladığımızda onları cinayetle suçlayacağız ve dünyaya farklı bir hikaye sunacağız çünkü tüm medyanın sahibi biz olacağız. Medyayı, bilgi akışını ve onların duygularını bizim lehimize kontrol etmek için kullanacağız. Bize karşı ayaklandıklarında, onları böcekler gibi ezeceğiz, çünkü böcekten dahi daha güçsüzler. Bununla ilgili bir şey yapmaktan aciz olacaklar.”Siz hala düşünmez misiniz siz hiç akıl etmez misiniz başımıza gelenler Şeytan aklını yazdığı senaryo bu işe sebep olanlar yöneticiler bilim adamları ibret almaz mısınız Rabbim alanlardan eylesin İnşâAllah.

 

Üye / Erkek / 6/7/2021