YIKILSIN İSRAİL ENKAZINI GÖRELİM

YIKILSIN İSRAİL ENKAZINI GÖRELİM

Çocuklar öldürülüyor, çocuk hakları nerede?
Kadınlar öldürülüyor, kadın hakları nerede?
İnsanlık can çekişiyor, insan hakları nerede?
Hepsi perde, yıkılsın israil enkazını görelim.

Hürriyet, özgürlük, demokrasi insanları oyalar,
Sanatlarla, modalarla, insanları uyuturlar,
İçki, şehvet, kumar, insanları soyarlar,
Hepsi perde, yıkılsın israil enkazını görelim.

Hazır yiyecek, içeceklerle insanlar zehirlenir,
İlaç, aşı tuzak, virüsler salınır ölür insanlar,
Kendileri üstün ırk, köle, hayvan insanlar,
Hepsi perde, yıkılsın israil enkazını görelim,

İngiltere’de İngiliz Yahudi Siyonist,
Almanya’da Alman Yahudi Siyonist,
Türkiye’de Türk Yahudi Siyonist,
Hepsi perde, yıkılsın isaril enkazını görelim

Hıristiyanlar, siyonistlere köle, her yerde,
Münafıklar, Müslümanım der her yerde,
Dünyanın mafyası Siyonistler her yerinde
İblise tapar, dünyayı yakarlar her yerde,
Hepsi perde, yıkılsın İsrail enkazını görelim.

Evet! Dünyanın en azılı, en acımasız insan düşmanıdırlar Siyonist Yahudiler. İblis gibi bencillik, üstünlük iddiası! Bu yüzden iblise taparlar. Tüm insanlığa cehennemi yaşatmak isterler.. Bu yüzden ateşin, zulümlerin, göz yaşlarının, kanın aktığı her yerde onların eli olmasa olmaz.. Yıllarca sinsi sinsi yapıyorlardı, hainliklerini. İnsanlara hep sevimli, şirin gözükme alttan alttan, insanlara her türlü zararı vermenin peşinde olmuşlar.. Sözde İblisle birlikte insanlardan daha üstün bir ırk yaratacaklarımış.. Haşa Yüce Yaradana meydan okuma.. Biz senden daha iyi bir ırk yarattık deme çabası.. Hadlerini aşmada zirve yaptılar.. Müslüman ülkelerde, isimleri Müslüman yaptıkları, münafıkça, dini isimlerle satılan ürünler hep hile, gıdaları, bozma, hayvanları bozma, en son insanları insanlıktan çıkarmak, kendilerine gönüllük köle yapmak. Bunu da başarıyorlar.. Düşünmeyen, ne versen yiyen, içen, Helal-haram ayırmayan, otur otur, kalk kalk, moda ile bunu kanıtlıyorlar. Koca koca insanlar moda deyince, neyi var neyi yok, verir onu alır.. Düşünmez bana uygun mu? Beni hasta etmez mi? Gülünç durumlara düşürmez mi? Düşünmek insan için, hayvanlar düşünmez. Hayvanlığa özenenler var. İlimler, bilimler çağlar atladık sözde, “Şeytani ilimlerde meğer”. lut, semut, at kavine geldi bazı çağdaşlar. Her şeyin fazlası zarar, ortası karar.. Çağ atlamayı abartınca rezil oluyoruz, diyen yok.. İblisin işini kolaylaştırıyoruz. İblis İslam dini hariç bütün dinleri, o dinin mensuplarını, öğretenlerini aldatarak başardı. İblis bir fıs, fıs gazla insanları nasıl kolay aldatıyor.
İnsan acizliğini bilse, haddini bilse, tövbesini bilse, Sınavını unutmasa, Cenneti bu dünyada aramasa, Dinini güzelce öğrense, kurtulacak. Ama yok. Büyüklenme benlik, kıskançlık. Şeytan işi uyan çok, kurtulan az.. Bu devirde dost belli artık, Düşmanlar belli artık, Dost dostluğunu, Düşman düşmanlığını açık açık göstererek yapıyor.. Anlamak isteyene biraz düşünmek, düşünmek, insanlığını hatırlamak… Seçme özgürlüğünü basite almak kendimizi basite almak… Gerçek dost Yüce Yaradan, sen aradan çık azılı düşman Şeytan..
Yüce Yaradanına kulsan, Resulünün yolundan gidiyorsan, Namazlarını kılıyorsan, Ölüme her an hazırsan, Cesaret sana unvan, Gazilik sana huzur veren, Şehitlik sana müjde olan, Korksun tüm düşmanların.

Gönül gözü kör olanın, tüm duyu organları kör ve sağırdır.. Güzellikleri paylaşanlar çoktur, Acılarınızı paylaşanlarınız gerçek dostlarınızdır.. Gerçek dostlarsa hak yolda hakkı ile gitme kararlığında olanlardır.. Hayırlı ve bereketli günleriniz daim olsun

E.F.M.E.K.KağızmanÜye / Erkek / 10/26/2019