ESA E DERGİ PROJESİ YÖNET YÖN VER KATIL

ESA E DERGİ
 
 
Camiamızın değerli editörlerinden bazıları yılda üç dört sayı ESA E DERGİ çıkarılmasını talep etmektedir. ESA E DERGİ nin ESA da yayımlanan seçilmiş yazılar, şiirler ile site dışından E DERGİ de çıkması için gönderilen yada seçilen  makalelerden oluşması,  ESA E DERGİnin e posta halinde isteyenlere yollanması, hatta belli sayıda da matbu olarak yayınlatılması düşünülmektedir.
 
ESA olarak - bu projeyi yürütebilecek bir ekip kurulduğu takdirde-  böyle bir projeye destek olmak bize hem sevinç hem de onur verecektir.  Bu nedenle bu başlık açılmış ve ESA E DERGİ PROJESİ nin  vizyonu, misyonu ve  proje sorumlularını oluşturmak  teşebbüsüne geçilmiştir.  Bu  başlıktaki bu yazı  bu amaca ulaşmak  içindir. 
 
Önceden matbu veya e dergi çıkaran bir çok üyemizin olduğunu da biliyoruz.   Edebiyat ve  Sanat Dallarının her birinin belli bir alanında uzman olan  editörlerimizin bu konudaki görüş öneri ve talepleri   ESA E DERGİ si projesinin netleşmesinde özel önem arz etmektedir.  Projenin netleşmesi için  başta fikir sahibi Erdem Konur olmak üzere  diğer editörlerimizin  görüşlerini almaya çok önem veriyoruz.  
 
Ayrıca üyelerimiz arasında ESA E DERGİ yönetimine girmek ve konu hakkında görüş sunmak isteyenlerin de   bu platformda  görüşlerini paylaşmalarını  ve ESA E DERGİ PROJESİNDE  yer almayı arzu edenlerin de başvurularını buraya yapmalarını rica ediyoruz. 

EsaAdmin / Erkek / 8/24/2016