ESA E DERGİ SAYILARINI OKUYUN

 
 
Değerli arkadaşlar
 
ESA E Derginin 2. sayısı Batman Etkinliğimiz için Özel Sayı olarak çıkarılacaktır. Bu konuda yazı yazan veya yazmak isteyen arkadaşlarımız [email protected] adresine gönderebilir veya siteye ekleyebilirsiniz. Dergimizde  etkinlikle alakalı resimler de bulunacaktır. 
 
 Bu Özel Sayımızda etkinliğe katılan arkadaşlarımızın izlenim yazıları, şiirleri, Batman, Hasankeyf, Mardin, Malabadi, Midyat, Siirt ve Tillo ile ilgili yazılar da yer alacaktır.
 
"Bu konuda yazılmış, yazı, şiir, inceleme, anı ve gezi yazılarınızı [email protected] adresine gönderebilir veya siteye ekleyebilirsiniz.  Batman Özel sayısı için yazı gönderme süresi 30 Mayıs’ta sona erecektir.
 
Dergimizde  etkinlikle alakalı resimler de bulunacaktır. Batman Özel Sayımız da matbu olarak basılacak şekilde hazırlanacak – Batman Valiliği ve İl kültür Müdürlüğü tarafından da – büyük bir ihtimalle- basılacaktır.
 
Batman Valiliği  “ Kardeşlik Konulu Şiir yarışmasına gönderilen şiirlerin basılması için Batman İl Kültür Müdürlüğüne bir talimat vermiştir. Bu kitap en az iki bin civarında basılacak, yakın il ve ilçelerdeki okullara vb dağıtılacaktır. Kitaba alınacak şiirler Esa Etkinlik Komitesi tarafından seçilecek içerisinde 72 adet seçilmiş şiir bulunacak, seçilmiş şiirler sitemizin Forum bölümünden ilan edilecektir.
 
ESA E- DERGİ HAZİRAN SAYISI İÇİN BİR KAÇ GÜN İÇİN SİZLERE YENİ BİR DUYURU YAPILACAK bu duyuruda ESA E- DERGİ Haziran sayısının teması bildirilecektir.  "
 
 
E- DERGİ YAYIN KURULU
 
HALİT YILDIRIM ( Esa E- Dergi Yayın Yönetmeni ) 
AYTÜL KAPLAN  ( ESA - Tarih ve  Güzel Sanatlar Editörü ) 
ERDEM KONUR   ( ESA - Eski Türk Dilleri Editörü 
SEVİM KINALI      ( ESA- Editör ) 
Şahamettin Kuzucular ( ESA Genel Kordinatörü ve Sahibi) 
 
E DERGİ İLETİŞİM :
 
 
 
ESA  E- DERGİ SAYILARINI  OKUMAK için aşağıdaki  LİNKLERİ TIKLAYIN
 

Halit YıldırımEditör / Erkek / 5/12/2016