ÜYE PROFİLİ

HAKKINDA

Yapılan Yorumlar

Şahin Mutlu
13 Haziran 2016 Pazartesi 01:59:29
Hayat öykümüzün ma'sûmluğunu ve mahzûnluğunu manzum ifade edebilmek ne güzel... Tebrikler. Zeyneb'imiz bu şiirinizi hafızâsına nakşedecektir inşâallah... Salih kardeşim, profilinizdeki tablo için ayrıca teşekkürler..."Karabağ'da" şirimle birlikte "Can Anam" şiirime yorumlarınızı özellikle istirham ediyorum.."Atam der ki iki dövlet / Unutmayın biz bir millet / Bitsin artık kahr ü hasret / Karabağ’da Karabağ’da… / Daha nice müşterek duygu ve düşüncelerde buluşmak dileğiyle selam ve muhabbet Cân Dost...

Salih Özel (Evreni)
21 Haziran 2016 Salı 00:34:06
Şahin kardeş: Sayfamı ziyaretinizden onur duydum. Her şair yaşamıştır acı ve kederli günler. Ortak duyguya gelince Allahü teâla bizleri ayrı milletler olarak yaratmış bize de TÜRK lük düşmüş. Milletimi seviyorum ama ırkçı değilim. Türk milleti övülmüş bir millettir ve asildir. Bu asaletini de İSLAMA yaptığı hizmetlerden almıştır sevgi ve saygılarımla..

Ecir Demirkıran
19 Aralık 2016 Pazartesi 09:06:04
salih bey kardeşim. öncelikle asil ve kibar düşünceniz için size çok teşekkür ederim, ozanlık geleneği ve mahareti zaten tartışılmaz, bu maharet Allah vergisidir, siz o güzelliğe ve ayrıcalığa sahipsiniz. çok hoş bir şiir olmuş, tebrikler. selam ve saygılarımla.

Salih Özel (Evreni)
20 Aralık 2016 Salı 20:53:47
Ecir hocam, sayfamı ziyaretiniz onur verdi çok teşekkür ediyorum. Selam ve saygılar bizden.

Ahmet Süreyya Durna
26 Aralık 2016 Pazartesi 00:47:14
Hayatınız da güzel, siz de güzelsiniz, şiirsel tasvirinizde güzel.... Hep güzel kalınız. Selam ile...

Salih Özel (Evreni)
26 Aralık 2016 Pazartesi 22:28:52
Çok teşekkür ediyorum... Ahmet hocam; Güzel bakan güzel görürmüş.

Yorum Yaz

Yorum yazmak için üye girişi yapınız...
SON YORUM YAPTIĞI KONULAR
  KONU BAŞLIĞI YORUM
|<<1>>|