ÜYE PROFİLİ
Şahamettin Kuzucular
Admin
Cinsiyet : Bay
20.1.2016
HAKKINDA

Yapılan Yorumlar

16 Ekim 2016 Pazar 15:58:30

Tanışma yılları önceki zamanı kayıp yıllar ilan ediyorum güzel dost.Yolunuz açık,bedeniniz dinç, kaleminiz daim olsun inşâallah... Selam ve muhabbetle hoşca bakın zâtınıza...
19 Kasım 2016 Cumartesi 18:58:31

Edebiyat evinize geldim, boşa değil, hoşa geldim. Dost meclisinize yarenlik etmeye geldim. Hisli düşüncelerinizle bilmukabele inşallah.
19 Kasım 2016 Cumartesi 21:18:44

Bilmukabele selam ve muhabbetle teşekkürler can dost... Allah bizleri mahcûb etmesin inşâallah; dostluğumuzu daim kılsın dileklerimizle...

26 Kasım 2016 Cumartesi 10:09:01

Sizler gibi değerli insanlarla tanışmak biizm için de bir şanş
20 Haziran 2018 Çarşamba 15:01:46

tşkr ederim sevgili şahamettin bey bizler icinde öyle.

25 Kasım 2016 Cuma 21:52:39

Eskişehirden selam güzel bir şiir sitesi kurmuşsunuz. kutlarım isminizi görünce mutlu oldum. Şiirlerimi sırası geldikçe paylaşmak istiyorum. Edebiyat adına iyi ki varsınız.

10 Aralık 2016 Cumartesi 11:54:49

Allah emeklerinizi zayi etmesin Hocam. Aranızda olmaktan bende kendim adına onur duyuyorum. Başarılarınız daim olsun. Çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim. Sizin gayret ve çabalarınız benimde gayretimi artırıyor. Sağlık afiyet ile nice çalışmalarda aradığınız hedefe ulaşmanız dileğimle saygı ve hürmetler...

18 Mart 2017 Cumartesi 06:27:52

Sayğıdeğer Hocam iyi ki sizleri tanıdım, sizlerin arasında olmaktan qürur duyuyorum...Bu sitede şiirlerimi paylaşmak benim için bir şans...ilk uğurumu sizin şiir yarışmanızda kazandım, bunun benim için çok büyük menevi değeri var...benim gibi tanınmamış şair qelbli insanlara böyle kapı açdığınız için sizlere teşekkürümü bildiriyorum... Şahemettın bey iyi ki sizin gibi insanlar var, iyi ki varsınız!! SAYĞILAR, sevgıler, selamlar !!!

03 Kasım 2017 Cuma 12:49:58

Tebrik ederim sizleri hocam birbirinden güzel eserlere imza atmışsınız ve bu yolculuğa yalnız çıkmadınız tüm edebiyat severleri de kendi ekseninizde toplayıp bu yolculukta ilerliyor bizlere yön veriyorsunuz.Bu arada sesimiz olduğunuz için bilgilerinizi bizlerle paylaştığınız için ve Edebiyat ve Sanat Akademisi isimli siteyi kurarak bu güzel fırsatı bizlere sunduğunuz için sizlere minnettarım Şahamettin Hocam. Çok teşekkürler...iyi ki burada sizlerleyim.

15 Kasım 2017 Çarşamba 13:07:24

hocam öncelikle başarılarınız devamını dilerim bizlere güzel eserlerinizi ve bilgilerinizi sunduğunuz paylaştığınız için teşekkür ederim

11 Aralık 2017 Pazartesi 10:17:26

ne mutlu.. sıhhat afiyet saadet dilerim.

25 Mayıs 2018 Cuma 19:30:34

Anlayabildiğim kadarla sorumluluk ve görev bilinç vukuf yeti üzerine hakkıyla oturmuş bir aydınlanmadır. Bilinç ve bilgi insanı. Yazı ve şiir çalışmalarında ele aldığı sorunsallar nedenle insan ve insanlık sevdalısı olduğu gerçeği kendisini ele vermektedir. Meslektaş olmamız, temel bir ortak tavır olmakla; zaten gönülden-gönle olan bir yol ve ruh halidir. Böylesine zorluklarla dolu bir site çalışmasını ve tarif edilmez stresi üstlenmesi, bizim gibi yararlanıcılar için ayrı bir şans. Şüphesiz ki bu şans durum; farklı farklı alanda herkesin yeteneği içinde karşılıklı olmasıyla, sürecektir. Mutluluk, esenlik, erdem ve başarı dileklerimle...

Yorum Yaz

Yorum yazmak için üye girişi yapınız...
SON EKLEDİĞİ KONULAR
  KONU BAŞLIĞI KATEGORİ OKUNMA YORUM
İzmir Türküleri 16 0
Edebiyat Terimleri Mazmunlar 36 2
Edebiyat Terimleri Mazmunlar 77 2
Edebiyat Terimleri Mazmunlar 41 2
Edebiyat Terimleri Mazmunlar 53 2
Edebiyat Terimleri Mazmunlar 54 2
Edebiyat Terimleri Mazmunlar 52 2
Edebiyat Terimleri Mazmunlar 149 2
Edebiyat Terimleri Mazmunlar 113 2
Edebiyat Terimleri Mazmunlar 125 2
SON YORUM YAPTIĞI KONULAR
  KONU BAŞLIĞI YORUM
Güne düşmeyi başaran güzel şiirinizi kutlar başarılarınızın devamı dileriz.
Güne düşen paylaşımı ve başarılı çalışmayı gönülden kutlarım.
Güne düşen paylaşımı ve başarılı çalışmayı gönülden kutlarım.
Eski şiir den rüzgar almış güzel bir çalışma. Nicelerine....
Eski edebiyat için de çok önemli bir kaynak sitesiyiz. Bu okunma sayıları geçmişten kopamayacağımızı gösterdiği gibi, kopmaya çalışmanın da ne kadar anlamsız olduğunu ne güzel ortaya koymaktadır.
Yazı ve özellikle Tablo için çok teşekkür ediyorum Nihat Bey. Büyük zevk aldığım bir paylaşım. Fetih detaylarını pek bilemiyorum ama Trabzon un dış surlar iç kale ve mendirek tarafından günümüze ulaşan hali dahi bu zorluğu bu gün bile anlatıyor.
Binbir mihnetle çekip nazını... Yalnız sana açtım râzımı! Sırf sana ulaşmak için... Kış etmişken yazımı... Ayrılığın acısıyla tel tel, Söyledim çaldım sazımı! Sense söyleyip cümle cihâna... Râzımı halka ayân... Etmek dilersin...Etme! *............ Tasavvufi bir neşve ile kadim şiirden gelen nidalar, Mevlana'dan nice mutsavvuflara doğru yelken açılıp hazin gönlün nidalarını dile getiren başarılı bir şiir. Şiir ve şair hoş sefa gelmiş.
DEĞERLİ ÜYEMİZ ESA ve ESAS DER in 2107 Yılında düzenlediği Batman Kardeşlik Şiir Yarışması seçkiler kitabında sizin de şiiriniz çıkmıştır. Kitaba seçilen şairler ve şiirlerin listesi Esa Forum dadır.
DEĞERLİ ÜYEMİZ ESA ve ESAS DER in 2107 Yılında düzenlediği Batman Kardeşlik Şiir Yarışması seçkiler kitabında sizin de şiiriniz çıkmıştır. Kitaba seçilen şairler ve şiirlerin listesi Esa Forum dadır.
DEĞERLİ ÜYEMİZ ESA ve ESAS DER in 2107 Yılında düzenlediği Batman Kardeşlik Şiir Yarışması seçkiler kitabında sizin de şiiriniz çıkmıştır. Kitaba seçilen şairler ve şiirlerin listesi Esa Forum dadır.