ÜYE PROFİLİ
Mehmet Demirel
Vip Üye
Cinsiyet : Bay
8.1.2017
HAKKINDA

Mehmet Demirel  (KISA ÖZGEÇMİŞİM)
 
01.03.1958 Tarihinde; Hatay -Hassa -Amanosların zirvesi Mığır eteğinde, söğüt beldesinde dünyaya gelmişiz. İlk orta ve lise eğitimimi sırasıyla Kayseri- Hacılar, Nevşehir, Ankara -Şereflikoçhisar ve son sene Ankara Keçiören lisesini bitirerek tamamladım. 1976-77 döneminde Osmaniye Teknik bilimler MYO na kaydolup 1977-78 Döneminde mezun oldum. 1977 yılında İsdemir (İskenderun Demir Çelik Fabrikaları)de iş başı yaptım. 1981 Mart celbinde 4 aylık kısa dönem, Erzincan'da vatani görevimi tamamladım. İzinli ayrıldığım İsdemir'e dönerek 2009 yılı Mart ayı sonuna kadar 32 yıl çalışmanın karşılığı olarak emekliye ayrıldım. Hatay Dörtyol'da ikamet ediyor ve lise yıllarından beri devam eden şiir yazma tutkuma yeni şiirler ekliyorum. Üç öğretmen kızım birde sağlık çalışanı oğlum var.

Yapılan Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış...

Yorum Yaz

Yorum yazmak için üye girişi yapınız...
SON EKLEDİĞİ KONULAR
  KONU BAŞLIĞI KATEGORİ OKUNMA YORUM
Hece Şiiri 57 6
Hece Şiiri 59 3
Pastoral Doğa Kır 47 2
Hece Şiiri 51 2
Hece Şiiri 154 1
Hece Şiiri 410 4
Hece Şiiri 244 4
Hece Şiiri 112 6
Hece Şiiri 165 9
Hece Şiiri 138 0
SON YORUM YAPTIĞI KONULAR
  KONU BAŞLIĞI YORUM
Eyvallah efendim saygılar selamlar.
Teşekkür ederim selamlar saygılar.
Nurcan hocam teşekkür ederim, Farklı imgeler yakalamak istiyorum, becerebiliyormuyum bilmiyorum. her zaman tenkit ve beğeniye açığım, yorumsuz kalmak istemiyorum, sağlık ve mutluluk sizlerle olsun.
ZİHNİ MUHAVERE Şiirimizi haftanın şiiri seçen seçki kuruluna çok teşekkür ediyorum.
Hemşehrim Muhittin alacanın Kırıkhanı ve diğer yörelerimzi anlatan bir çok şiiri var, bu şiirde güzel, gönlüne sağlık.
Halil bey, emeğiniz boşa gitmeyecek, İnşallah kaliteli bize yakışır bir antoloji olacak, sağolun ismimi listeye dahil etmişsiniz.
Teşekkürler Nurcan hocam, şiir hayli uzadı, bazı dörtlüklerde uyak hataları olmasına rağmen mana açısından zengin oldu, hatalı uyaklara önerilerinizi özelden yazarsanız çok memnun olurum, kolaylıklar diliyorum.
İmgeler yerli yerinde güzel hecenizi tebrik ederim.
Serbestede ustasınız Murat bey tebrikler.
Teşekkür ederim.