ÜYE PROFİLİ
Erden Ender Güner
Normal Üye
Cinsiyet : Bay
15.2.2017
HAKKINDA
       17 Haziran 1975’te Çanakkale’nin Bayramiç İlçesinin Çavuşköy köyünde doğdu. İlkokulu köyde, ortaokulu Ezine’de okudu. Lise öğrenimini Çanakkale Endüstri Meslek Lisesi’nde Elektrik bölümünü bitirerek tamamladı. 1992 yılında Gazi Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Elektrik Eğitimi bölümünü kazandı. 4 yılın sonunda lisans öğrenimini tamamladı. Sırasıyla Ordu, Aksaray, Tekirdağ illerinde Elektrik Öğretmeni olarak çalıştıktan sonra 2015 yılında Çanakkale’nin Bayramiç ilçesine atandı. Burada müdür yardımcısı olarak eğitim alanındaki hizmetlerine devam etmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.
         Şiir yazmaya 1999 yılında başlamıştır. Şiirin içindeki gizemleri keşfetmek için yolculuğu devam etmektedir. "YAĞMURUN ARDINDAN" adlı şiir kitabı bulunmaktadır.

Yapılan Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış...

Yorum Yaz

Yorum yazmak için üye girişi yapınız...
SON EKLEDİĞİ KONULAR
  KONU BAŞLIĞI KATEGORİ OKUNMA YORUM
Hece Şiiri 81 4
Hece Şiiri 46 2
Hece Şiiri 48 2
Hece Şiiri 68 4
Lirik Aşk 104 4
Hece Şiiri 76 4
Hece Şiiri 68 4
Genel 91 2
Hece Şiiri 75 2
Genel 84 4
SON YORUM YAPTIĞI KONULAR
  KONU BAŞLIĞI YORUM
Genel olarak fena değil. Bazı tespitlerimi paylaşmak isterim. 1. "Şikâyet etmezdik hiç bizi dünümüze sor" mısraının "Şikayet etmeyiz, yaşanan yanımıza kâr" şeklinde değiştirmenizi haddim olmayarak öneriyorum. 2."Hiçbirisi yanımda değil kırık çerçeve" bu mısra şiirin nakarat mısraı oluyor ve şiirin temel taşı. Ancak bu mısrada ritimsel açıdan sıkıntı var. Yani mısraın başından sonuna doğru gitgide azalan düz bir tempo var. Bu mısrada ritim yok. "Ritmi olmayan bir manzume ancak nesir olur. ". Saygılar.
Tebrik ediyorum, oldukça güzel bir şiir.
Teşekkür ederim,Saygılar.
Beğeninize teşekkür ederim. Selamlar
Haklısınız, lakin sanatçı doğru bildiğini her şartta söylemesini de bilmelidir; güzele güzel, çirkine çirkin diyebilmelidir. Uslübum sizi incittiyse kusura bakmayın. Her şiire "güzel olmuş, tebrikler, çok anlamlı, beğendim" vs. övücü sözlerden sıkılmış biri olarak bunu söylüyorum. Selamlar.
Şiiriniz hakkındaki görüşümü affınıza sığınarak şu dörtlüğümle ifade etmek isterim. Hep aynı sözler edilir, hep aynı terâne/ Ne bunlar şiir, ne de söylenen şairâne/ Nerde kaldı ahenk, vurgu ve ritim; zamâne/ Tüten ocaklara bakarım, hepsi virâne Selamlar ederim.
Yazmışsınız yazmışsınız da içine ruh koyamamışsınız. Ruhu olmayan bir beden neyse işte bu yazdığınız da odur. selamlar.
Teşekkür ederim, selamlar.
Teşekkür ederim, inşallah.
Teşekkür ederim, selamlar.