Hayal mi görüyorum?

Ekleyen : Hasan Atmaca , 30 Ekim 2018 Salı aaa Beğen 8
Sessizlik! Görüyor musun? Meraklı bakışlarını izle. Sorgulamaya başlamış. Gökyüzünü izliyor görüyor musun? Yıldızlara dokunmaya çalışıyor. Diğerleri onu fark etmeden buna bir son vermeli. İçinde bulunduğu kalabalığın onu fark etmemesi gerekiyor. Onu kurtarmalı mıyım? Hayır bu çok aptalca! Kendi kendini kurtarmalı. Bencillik mi bu yaptığım? Ona baktığımı görüyor mu? Galiba beni fark etti. Yanına gitmeliyim. Uzatsam ellerimi tutar mı? Denemek zorundayım, onu yalnız bırakamam. 
Uzaklaşmalıyız buradan. Neden ağlıyor? Beni duyuyor mu acaba. Gözlerine bakmamalıyım. Elini tuttuğum için bana kızgın belki de. Aman Tanrım! Gözleri çok güzel. Hayır, saçmalıyorum sadece. Kurtardın onu git artık. Neden duruyorsun yanında? Yapmamalısın. Çıkar onu aklından. Artık sana ihtiyacı yok. Çok güzel bir sessizliği var. Bakma arkana, git artık. Gitmemi istemiyor, bunu hissediyorum. Bunca zamandır beklediğim kişi o ise eğer ne yapacağım? Mutlu olmak zorunda kalabilirim. Gülümsemesini görüyor musun? Nasıl gidebilirim şimdi. Duygularıma hakim olamıyorum. Galiba aşık oluyorum. 
Seni zehirliyor. Mutluluk denen zehirle dolduruyor aklını. Bir gün gidecek biliyorsun. Neden konuşmuyor benimle. Dalgalanan saçlarını izlemekten kendimi alıkoyamıyorum. Dokunmak istiyorum. Yapmalı mıyım bunu? Çok güzelsin. Neden çıkmıyorsun aklımdan? Bana bu kötülüğü neden yaptın? Yine hayal mi görüyorum acaba. Bu gerçekten oluyor mu? Uzaklaşmalıyım, hayır yapamam bunu! Bakma artık bana, gitmemi zorlaştırıyorsun. Yalnız kalmalıyım, kötü biriyim ben.


Sitedeki yazıların tüm hakları ve sorumluluğu yazı sahiplerine aittir. Yazıların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Aksi davranışlara karşın yasal işlemlere başvurulacaktır.

Yapılan Yorumlar

Ayşe Gönül
31 Ekim 2018 Çarşamba 02:40:26
tahlilini uzmanları yapsınlar ama bana çok faydalı gelen bir paylaşımdı.

Hasan Atmaca
31 Ekim 2018 Çarşamba 21:10:45
faydalandı iseniz ne mutlu bana

Asuman Temelli
31 Ekim 2018 Çarşamba 04:30:24
bir kaç makalenizi okudum ilgi çekiciydi. Tebrikler

Hasan Atmaca
31 Ekim 2018 Çarşamba 21:10:19
değerli yorumlarınız için çok müteşekkirim.

ESA
03 Kasım 2018 Cumartesi 08:07:28
Değerli Arkadaşlar, Sitemiz aylardır topyekün bir yenilenme içindedir. Üstelik güncellemeler yapılırken aylardır hacker saldırılarına da uğramaktadır. Bu nedenle sitede paylaşımı olmayan üyelerin bazılara engel konulmuş olduğu gibi 23.000 e yakın üye silinmekte ve silinecektir. Bu nedenle yazı ve şiirlerinizdeki yorum ve beğeni sayıları azalacak olsa da okur sayılarında bir azalma olmayacak, bu tip sorunlar da bir veya iki haft içinde çözüleceği gibi sitemiz son derce modern ve kullanışlı hale de gelecektir.

Yorum Yaz

Yorum yazmak için üye girişi yapınız...