RÜYA

Günün Yazısı
Ekleyen : Sevim Kınalı , 15 Ocak 2019 Salı aaa Beğen 2
  Dün seni rüyamda gördüm. Gülümsüyordun bana. Isıttı içimi o güzel gülümsemen. Özlemişim hem de çok özlemişim. Yüzünü,  yüzündeki o güzel ifadeyi. Sımsıcak gülümsemeni...
  Yetmedi bir anlık görüş. Uzun sürsün isterdim. Seni görmek ne büyük mutlulukmuş! Bana gülümsemen ne güzel bir anmış. Annem! Seni görmek ne büyük saadetmiş! Kaybettiğin sevdiklerini görmek nasıl da mutlu ediyormuş insanı. O görüş, o gülümseyiş dünyalara bedelmiş. Annem! O gülümseyiş cennetim oldu o an. Zaten sevdiklerimizin olduğu yer cennetimizdir bizim.
    Dün seni rüyamda gördüm. Bir daha ne zaman buluşuruz bilmem ama o güzel ve özel an bambaşka bir mutlulukmuş! Yeni bir yılda  açılan yeni bir kapı oldu içimi ısıtan gülümsemen. Uyandığımda gülümsüyordum ben de sana. Çiçekler açtı yüzümde. Ab-ı hayat misali bir gülümseyişti. Hâlâ o anı yaşar gibi oluyorum.
    İşte öyle bir şey sevdiklerimizle hayatı paylaştığımız her an. Varlığında çok anlamadığımız; yokluğunda kıymetlenen anlardır.      Gülümseyişiyle, sesiyle,varlığıyla...        Hep derler ya, "gölgesi bile yeter" diye. İşte an geliyor, sevdiklerinin gölgesi, rüyası bile yetiyor insana. Rüyalarda buluşmak da güzel!
 
7 Ocak 2019
 
"En kötü anlarımız, sevdiklerimizin bize en yakın olduğu anlardır. Ölmüş olsalar bile."
     Sonsuzluk Ormanı  ( Film)


Sitedeki yazıların tüm hakları ve sorumluluğu yazı sahiplerine aittir. Yazıların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Aksi davranışlara karşın yasal işlemlere başvurulacaktır.

Yapılan Yorumlar

Musa Serin
16 Ocak 2019 Çarşamba 04:58:22
Yüzünüzde gülümsemenin eksik olmaması dileğiyle kaleminize sağlık

Sevim Kınalı
16 Ocak 2019 Çarşamba 08:09:03
Musa Bey, hem beğeni tıklayıp hem de bunu sözle ifade ettiğiniz ve içten bir temennide bulunduğunuz için teşekkür ederim. Hepimizin yüzünden gülümseme eksik olmasın! Selam ve saygılarımla...

Yorum Yaz

Yorum yazmak için üye girişi yapınız...