YENİ BİR GÜNE MERHABA

Günün Yazısı
Ekleyen : Sevim Kınalı , 21 Mart 2019 Perşembe aaa Beğen 1
     Yine bir gecenin daha kapısı aralandı. Zamanın tekrarını yaşıyoruz aslında birçoğumuz. Farklı yaşantılarımız, kederlerimiz, sevinçlerimiz olsa da geçen zaman hepimizin ortak paydası.
     Her birimiz geçen zamandan payımıza düşenleri yaşıyoruz. Kimi zaman ağır bir yük oluyor ruhumuza yaşadıklarımız kimi zaman da tekdüze bir akış içinde ilerliyor hayat. Farklı bir seyir içinde ilerliyor her birimizin hayatı. Duygu ve düşüncelerimiz de öyle. Beklentilerimiz, hayallerimiz, kaygılarımız, mutlu anların huzuru...Bazen paramparça olan hayatların kahramanlarından biri veya o hayatların seyircisi oluyoruz. Herkesin kendine göre bir yaşam hikâyesi var. Aslında hep derler ya, "hayatım roman" diye. Bu sözün doğru olduğunu düşünüyorum yaşadıkça ve yaşanılanlara uzaktan da olsa tanıklık ettikçe. Ekranlarda izlediğimizve gazetelerde gördüğümüz her karenin, insana dair her haberin ardında ne hikâyeler saklı. Çeşitli nedenlerle yaşanan can kayıpları, ekonomik zorluklar, doğal afetler ve insana, hayata dair daha birçok gelişme bir film şeridi gibi akıp gidiyor.
      Nihayet bir günün sonunda, gecenin sessizliği, karanlığı hakim oluyor. Birçoğumuz bir günü daha acısıyla tatlısıyla; yoğunluğuyla noktalıyoruz. Yeni bir aydınlıkla buluşmak umuduyla... Yaşamak için her zaman güzel bir nedenimiz olduğunu unutmayalım. 

21 Mart 2019


Sitedeki yazıların tüm hakları ve sorumluluğu yazı sahiplerine aittir. Yazıların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Aksi davranışlara karşın yasal işlemlere başvurulacaktır.

Yapılan Yorumlar

Sevim Kınalı
23 Mart 2019 Cumartesi 10:41:36
Değerli Seçici Kurula, yazımı "günün yazısı" seçtikleri için teşekkür ediyorum. Zaman ayırıp okuyanlara da ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Umarım okuyanlara güzel bir mesaj verebilmişimdir. En içten selamlarımla...

Yorum Yaz

Yorum yazmak için üye girişi yapınız...