CİP TAKARLAR


22.1.2021

 

CİP TAKARLAR

 

Şuursuzca geziniyor insanlar,

İstediği yöne baktırıyor algılar,

Bu işi çok sevdi iblise tapanlar,

Ölümsüzlük yalanıyla, cip takarlar.

 

Özgürlük tasmasını takmışlar,

Sözde haklarla insanları oyalar,

Ölüm korkusuyla köleleri soyarlar,

Ölümsüzlük yalanıyla, cip takarlar.

Sitedeki yazıların tüm hakları ve sorumluluğu yazı sahiplerine aittir. Yazıların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Aksi davranışlara karşın yasal işlemlere başvurulacaktır.


3 Yorum
23.01.2021 - 00:10
Herkesin çipi zihni, herkes kendine uygun bulduğunu, yakıştırdığını takıyor. İnsanlığa, bilime iki kuruş faydası olmayanlar da her nasılsa ''çip'' taktırmamanın derdinde.

23.01.2021 - 12:57
Karanlıklara saklanmış profil resminiz fikirlerinizin karanlıklardan geldiğini gösteriyor. zikirleriniz de damgası, Sizin cip taktırmaya ihtiyacınız yok, zaten kuklasınız, kasetlere kölesiniz, Yalancılar, hainlerle el ele verenler, iftira atanlar maskelerini , tasmalarını katmışlar. Cipe gerek yok... Adınlıklar diliyorsunuz ama rerimleriniz bile karanlıkta, saklanmak iyi şeyler yazmaya cesareltiniz olmadığını gösterir... Cip taktıran İsveçliler çok memnun mu.. Bir danış... Çok zenginler., dinleri ve namus dertleri yok, Ama ihtiharların çoğu onlarda oluyor nedense,, ?

23.01.2021 - 12:59
Cip Tak Cip tak köle ol cip tak, İnsanlığa veda et cip tak, Özgürlüğe hayalde cip tak, Tövbeleri unut, cip tak. Bedavacılara takarlar şip şak, Şuursuzlara takarlar şip şak, Tembellere takarlar şip şak, Tövbeleri unut, cip tak. Ruhunu satmak cip tak, Cennetleri unut cip tak, Cehennemlere koş cip tak, Tövbeleri unut, cip tak. Coronadan kork cip tak, Aç kalmaktan kork cip tak, Cesurlara değil, korkaklara cip tak, İblise tapanlara uşak ol cip tak, Tövbeleri unut, cip tak.