GİBİ GİBİ


4.12.2019

 

Başörtüsü süs gibi,

Kıç ortada kabak gibi,

Giyinmiş, çıplak gibi,

Görüntü gavur gibi.

 

Yürüyor dansöz gibi,

Sözü yok insan gibi,

Küfür, arsız erkek gibi,

Görüntü gavur gibi.

 

Kadınlar erkek gibi,

Erkekler kadın gibi,

Çocuklar elin gibi,

Görüntü gavur gibi.

 

Boy kısa, gösterir uzun gibi,

Kendini boyar, çirkin gibi,

Konuşması cahil gibi,

Görüntü gavur gibi.

 

Sitedeki yazıların tüm hakları ve sorumluluğu yazı sahiplerine aittir. Yazıların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Aksi davranışlara karşın yasal işlemlere başvurulacaktır.


2 Yorum
04.12.2019 - 17:08
Sanane insanların giyiminden kuşamından...! Kokuşmuş saçmalıklarını, şiir diye utanmadan yazma cüretine bakılırsa saplantılarının içinde iflas etmiş bir beyinle yaşananın ne zor olduğunu bize göstermektedir.

04.12.2019 - 19:04
Şehvet Yolunda-Yurdumda! Filmler, diziler, reklamlar şehvet yolunda, Zenginler, yoksullar, kariyerler şehvet yolunda, Şairler - yazarlar- şöhretler-sokaktakiler şehvet yolunda, Gazeteler-dergiler, sanki herkesler şehvet yolunda, Barış sözde, En zalim, en sinsi savaşlar paha biçilmez yurdumda! Hayret sapıklar, arsızlıklar artıyor yurdumuzda, Hayret şiddet, tecavüzler artıyor vatanımızda, Hayret her şey para, sana ne? Bize ne? Çok Milletimizde, Hayret Büyük-küçük, okumuz-cahil eşit şehvet yolunda, Sözde barış, kuralsız, insafsız savaşlar paha biçilmez yurdumda!! En cahil okumuş anlamamışlar, yanlışları okumuşlar yurdumuza, Bal ile zehir, dost ile düşman, doğru ile yanlış karışmış yurdumda, Kadın ile erkek, Büyük ile küçük, ar ile arsızlık karışmış yurdumda İşi bilen, gerçekleri görenler çok az, çoğunluk uyur gaflet uykusunda, Barış-tuzak-kılıf-hile bize, asıl savaşlar her zaman güzel yurdumda!!! Sana ne diyen cahiller utansın