İki Devlet Tek Millet Konulu Şiir Yarışması İptali


Esa
30.08.2020

İKİ DEVLET TEK MİLLET KONULU ŞİİR YARIŞMASI İPTALİ

Azerbaycan Milli İlimler Akademisi ( AMEA) Folklor Enstitüsü, ESA (https://edebiyatvesanatakademisi.com/ ) ESAS DER ( Edebiyat Sanat Sanatçıları Derneği ) ve Erzin Belediyesi iş birliği ile “ İki Devlet Tek Millet” konulu bir dizi etkinlik ve şiir yarışması projesi pandemi ve önümüzü görememe nedeni ile düzenleyen ve sponsor kurumlar kararıyla pandemi sonrasında tekrarlamak kaydıyla iptal edilmiştir.

Corona salgını çıkınca ilk önce etkinlik ileri tarihe ertelenmiş, “ İki Devlet Tek Millet” konulu şiir yarışması pandemi sona erer umuduyla 30- 05- 2020 tarihine uzatılmıştı.

Lakin mevcut sorunun devam edeceği, sözü edilen etkinliklerin de bu yıl için yapılamayacağı ön görüldüğünden, tören ve etkinlik olmadan alınacak ödüllerin anlamlı olmayacağı kararından hareketle düzenleyici ve sponsor kurumlar” İki Devlet Tek Millet” konulu şiir yarışmasını da pandemi sonrasında yinelemek amacıyla iptal etmiştir. İlgililere ve yarışmaya katılanlara saygıyla duyurulur.


https://edebiyatvesanatakademisi.com/odullu-siir-yarismasi

Bu içeriğe henüz katkı yapılmamış

Sitedeki yazıların tüm hakları ve sorumluluğu yazı sahiplerine aittir. Yazıların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Aksi davranışlara karşın yasal işlemlere başvurulacaktır.


Henüz yorum yapılmamış