ESA E- DERGİ I .SAYISI İLE YORUM ÖNERİ VE TALEPLERİNİZ


Esa
11.04.2017
 
 
 
 
Değerli ESA Ailesine
 
Edebiyat ve Sanat Akademisi Türk edebiyatı, sanatı ve kültürüne yaptığı katkılara ESA E- Dergi’yi de yayınlamaya başlayarak yenisini eklemiştir.
 
Sonraki sayılarda da sitemizdeki seçkin yazı ve şiirleriniz ile E- Dergi için yollanan akademik makaleler, öykü, yazı ve şiirlerden vb seçilmiş olanlar yayınlanacaktır.
 
ESA – E Dergi’yi hakemli bir dergi haline getirmeyi de tasarlıyoruz. Hakemli Dergiyi çıkarabilmemiz için destek sağlayacakların ESA E- DERGİ yayın kurulu ile temasa geçmelerini özellikle rica ediyoruz.
 
Matbu basılacak şekilde hazırlanan ESA E- Dergi maliyetine yakın küçük bir ücret karşılığında talep edildiği miktarda basılabilecektir.  Matbu E- Dergi isteyenler aşağıya MATBU E- DERGİ İSTİYORUM diye yazmalarını rica ediyoruz. Matbu ESA – DERGİ nin her sayısı tahminen 5 ila on tl arasında olabilecektir.
 
E- Derginin İkinci sayısının teması toplu mail ile ve buradan da duyurulacaktır. Duyurudan sonra II. Sayı için yazılarınızı aşağıdaki e posta adreslerine gönderebilirsiniz
 
E – Dergi’nin I. Sayısında yazıları yer alan arkadaşların görüş, öneri veya eleştirilerini,  burada paylaşmalarına çok önem veriyoruz.  Çünkü öneri, tespit ve tenkitlerinizle daha nitelikli bir dergi çıkarmak azmindeyiz.  
E- Dergi’nin başarısı sadece bizim değil dergide yazıları çıkan ve çıkacak olanların destek, tanıtım ve duyuruları ile mesafe kat edebilir.  
 
El, eli yur;  el de döner yüzü yur” atasözünden hareketle E- Derginin tanınması ve itibar kazanması hususunda gerekli desteklerinizi bekliyor ve rica ediyoruz.
 
E- DERGİ YAYIN KURULU
 
HALİT YILDIRIM
AYTÜL KAPLAN 
ERDEM KONUR
SEVİM KINALI 
Şahamettin Kuzucular
 
E DERGİ İLETİŞİM :
 
 
 
ESA  E- DERGİ I. SAYIYI OKUMAK için aşağıdaki  LİNKİ TIKLAYIN
 
 
 
 
 
 
Bu içeriğe henüz katkı yapılmamış

Sitedeki yazıların tüm hakları ve sorumluluğu yazı sahiplerine aittir. Yazıların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Aksi davranışlara karşın yasal işlemlere başvurulacaktır.


16 Yorum