ESA E DERGİ PROJESİ YÖNET YÖN VER KATIL


Esa
19.02.2017
ESA E DERGİ
 
 
Camiamızın değerli editörlerinden bazıları yılda üç dört sayı ESA E DERGİ çıkarılmasını talep etmektedir. ESA E DERGİ nin ESA da yayımlanan seçilmiş yazılar, şiirler ile site dışından E DERGİ de çıkması için gönderilen yada seçilen  makalelerden oluşması,  ESA E DERGİnin e posta halinde isteyenlere yollanması, hatta belli sayıda da matbu olarak yayınlatılması düşünülmektedir.
 
ESA olarak - bu projeyi yürütebilecek bir ekip kurulduğu takdirde-  böyle bir projeye destek olmak bize hem sevinç hem de onur verecektir.  Bu nedenle bu başlık açılmış ve ESA E DERGİ PROJESİ nin  vizyonu, misyonu ve  proje sorumlularını oluşturmak  teşebbüsüne geçilmiştir.  Bu  başlıktaki bu yazı  bu amaca ulaşmak  içindir. 
 
Önceden matbu veya e dergi çıkaran bir çok üyemizin olduğunu da biliyoruz.   Edebiyat ve  Sanat Dallarının her birinin belli bir alanında uzman olan  editörlerimizin bu konudaki görüş öneri ve talepleri   ESA E DERGİ si projesinin netleşmesinde özel önem arz etmektedir.  Projenin netleşmesi için  başta fikir sahibi Erdem Konur olmak üzere  diğer editörlerimizin  görüşlerini almaya çok önem veriyoruz.  
 
Ayrıca üyelerimiz arasında ESA E DERGİ yönetimine girmek ve konu hakkında görüş sunmak isteyenlerin de   bu platformda  görüşlerini paylaşmalarını  ve ESA E DERGİ PROJESİNDE  yer almayı arzu edenlerin de başvurularını buraya yapmalarını rica ediyoruz. 
Bu içeriğe henüz katkı yapılmamış

Sitedeki yazıların tüm hakları ve sorumluluğu yazı sahiplerine aittir. Yazıların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Aksi davranışlara karşın yasal işlemlere başvurulacaktır.


25 Yorum