SAATİ SEVGİYE KURDUM

Anasayfa / ETKİNLİKLER / Kitap Dergi Yayınlar
Ekleyen : Ozan Mizani (Taner Karataş) , 28 Kasım 2016 Pazartesi Beğen 2

AN İTİBARİYLE 3.KİTABIMIZ SAATİ SEVGİYE KURDUM'a KAVUŞTUK

ÇOK ŞÜKÜR BİRAZ GEÇ OLDU AMA HATASIZ TESLİM ALDIK.

Sitedeki yazıların tüm hakları ve sorumluluğu yazı sahiplerine aittir. Yazıların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Aksi davranışlara karşın yasal işlemlere başvurulacaktır.

Yapılan Yorumlar

Şahin Mutlu
22 Aralık 2016 Perşembe 19:06:40
Kadim dost, can dost,...Öncelikle sağlık ve mutluluk dileklerimle seni tanımaktan onur duyduğumu ifade etmek isterim. "SAATİ SEVGİYE KURDUM" eserinizi kutluyorum. Aslında kitabın adını ben şöyle ünlemek isterim:" DOSTLUK DUÂLI TÜM SAATLARİ OZAN MİZANİ'YE KURALIM..." Kitabınızın kapak fotoğrafını çektim. Allah izin verir de Dörtyol hâtıralarını kalıcı kılacak fotoğraf ve yazılardan oluşan/ albüm/dosya tamamlanır tamamlanmaz mail adreslerinize ulaştırma gayretinde olacağım. İnşâallah siz de o güzel iki güne ait yazınızı bizimle paylaşırsınız. Yazınızı ve - ulaştırırsanız- fotoğraflarınızı da albüm dosyada yayınlarız. Duâlarda ve güzel haberlerde buluşmak dileğiyle selam ve muhabbet... Hoşça bakın zâtınıza...

Ozan Mizani (Taner Karataş)
22 Aralık 2016 Perşembe 21:15:59
Saygı değer öğretmenim bende sizi tanımanın sevincini yaşıyorum sebep olanlara çok teşekkür ediyorum sizin gibi güzel ve özel insanlarla tanışmamıza vesile oldular İstanbul'dan selam ve saygılarımı yolluyorum.

Yorum Yaz

Yorum yazmak için üye girişi yapınız...