ESA DER RESMEN KURULDU


Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, oturan insanlar ve iç mekan
 
Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, oturan insanlar ve iç mekan
Otomatik alternatif metin yok.
Otomatik alternatif metin yok.
 
 

Sitedeki yazıların tüm hakları ve sorumluluğu yazı sahiplerine aittir. Yazıların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Aksi davranışlara karşın yasal işlemlere başvurulacaktır.


8 Yorum
26.05.2017 - 19:41
ESA DER Derneğimiz nihayet kuruldu. Edebiyat ve Sanat Akademisi camiasıyla beraber ülkemize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Başta Şahamettin bey olmak üzere, emeği geçen kurucu üye arkadaşlarla beraber tüm üye arkadaşlara teşekkür ediyorum. Selam ve saygılarımla.

27.05.2017 - 09:40
Çok teşekkürler Ulvi Bey, Hemen bir kaç ay içinde Genel Kurulu toplayıp, yönetim ve denetim kurulunu , proje ekibini vb oluşturalım isterseniz. Zaman kaybı, ömür kaybı

27.05.2017 - 09:44
İnşallah Şahamettin bey. Üzerimize düşen her türlü göreve hazırız. Selam ve saygılarımla.

29.05.2017 - 09:18
Hayırlı, uğurlu olsun Genç Başkanım. Mevlam çabalarını boşa çıkarmaz inşallah. Gücümüz yettiğince yanındayız. Allah yolumuzu açık etsin.

Esa
29.05.2017 - 13:56
Esas olan camia olarak esamesi okunan bir güç haline gelip, onun bunun yardakçısı olmaya tenezzül etmeden sanat icra eden kişilerin de söz sahibi olmasına olanak verebilmektir Halil Bey. Eminin ki birileri bunu başaramadan bu ülkede bağımsız düşünen davranan gerçek sanatçı ve şair ve yazar yetişmeyecek. Medeniyeti meydana getiren iki kanattan ilki sanat diğeri bilim ise ülkemiz bunu başarmadan uçuşa geçemez. Bu nedenle bir şekilde bunu başarmak zorundayız. O yüzden dernek başkanlığını ve yönetim kurulunu kim daha iyi yapacaksa onu seçelim. İbrahim Sağır ağabey ve sizlere çok iş düşüyor. Bu işi yürütecek en uygun kişileri belirleyip teklif edelim lütfen .

Esa
29.05.2017 - 14:01
Kısaca kişiler araç maksatlar ise amaçtır. Amaç , araçtan mühim olduğuna göre amacı olanlar en iyi şöförlerin idaresine razı olmaya mecburdur. Maksat amaçsa en uygun şöför, kılavuz, plancı, taktikçi ve uygulayıcıları bulmaya bizler mecburuz.

03.06.2017 - 16:49
Sevgili dost Şahamettin Kuzucular " EDEBİ YAT VE SANAT AKADEMİSİ DERNEĞİ" kuruluşunu hayırlara vesile olması ve Türk edebiyatına çok değerli katkılar sunması dileklerimle tebrik ederim. Başarılarınızı başarılarımız kabul edeceğimizi ve bu cihetle elimizden ne gelirse yardım ve desteğimizi esirgemeyeceğimizi bilesiniz. Allah yâr ve yardımcınız olsun.

03.06.2017 - 17:22
Sizler gibi değerli ve gerçek şairler ile dostların desteğini hissetmek ayrı bir şevk ve cesaret veriyor. Ülke ve arkadaşlar adına başarmaya azmettiğimiz her şey esasında sizler gibi değerli kalemlerin desteği ile olabilecek şeyler. Yapılması gereken sitenin ve derneğin güçlü bir potansiyeli olduğunu muhataplarımıza belli edebilmektir. Bunun için de tüm dostlarımızın , gücüne nefesine ve gölgesine ihtiyacımız var. Teşekkürler üstadım .