Bildirimler

7.12.2016
Bildirimler kısmında bir problem var sanki. Yazılan yorumlar hep 12 Aralık tarihli gözüküyor. Beğeniler de şiir kısmına yansımıyor sanki. İncelenirse iyi olur diye düşünüyorum. Selamlar, saygılar.

Sitedeki yazıların tüm hakları ve sorumluluğu yazı sahiplerine aittir. Yazıların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Aksi davranışlara karşın yasal işlemlere başvurulacaktır.

3 Yorum
06.10.2018 - 22:05
4 Eylül 2018 Perşembe günü eklediğim şiirimin ana sayfada okuyucu sayısı 41, yorum sayısı 2 olarak gözükürken, profilime girdiğimde okuyucu sayısı 7 yorum sayısı 1 olarak gözüküyor, fakat yorumda gözükmüyor. Lütfen ilgilenmenizi rica ediyorum. Selam ve saygılar

07.10.2018 - 10:17
Hamit Bey, önceden de sitemizin DUYURULAR alanında duyurduğumuz gibi eski sunucu yoğunluk nedeni ile siteyi kaldıramaz hale gelmiş o nedenle yeni sunucuya taşımıştır. Yeni suncuya taşınırken de mecburi nedenlerle on gün önceki veritabanı ile taşınmış BU GÜNLER arasındaki yazılar şiirler tıklamalar yorumlar vb de kaybolmuş, üyelerimiz kaybolacak şiirlerini yeniden eklemeleri konusunda da haberdar edilmiştir. Durumun kısa özeti budur.

10.10.2018 - 11:40
Şehamettin Bey, Sorunu çözdüm zannediyorum. Yeni taşındığınız sunucunuz Linux tabanlı sistemlerle çalışmıyor ve Microsoft'un tarayıcılarını kabul ediyor. Yani tarayıcı olarak Explorer ya da Edge ile uyumlu. Üyeleriniz bunların dışında tarayıcı kullandıklarında sorun yaşayabilirler. Bilgilerinize.