ŞİİR VE YAZILARA ( Forum DahilL) NASIL RESİM EKLENİR

23.1.2017

FORUM YAZI VE ŞİİRLERİNİİZİ VİDEODA ANLATILAN İŞLEMLERİ  SIRASIYLA YAPARAK  RESİM FOTOGRAF, GİFT , ÇIKARMA EKLEYEBİLİRSİNİZ 
BUNUN DIŞINDA YAZI KOPYALAR GİBİ  RESİM FOTOGRAF GİFT ( Hareketli resim )  YAPIŞTIRABİLİRSİNİZ.

YAZI VE ŞİİRLERİNİZE RESİM FOTOGRAF YAPIŞTIRMA İŞLEMLERİ:
a)  Bir  WEB SİTESİNDEN RESİM SEÇİNİZ. 
a) Resmi  tıklaynız 
c) Yazı kopyalar gibi sağ tuşa basarak " Resmi Kopyala" yı seçiniz.
d) Yazı veya şiirinize resmi yapıştırınıız. 
e) Yazı ve şiirinizle birlikte  KAYDET'e tıklayınız. ( Bu kadar basit ) 

Sitedeki yazıların tüm hakları ve sorumluluğu yazı sahiplerine aittir. Yazıların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Aksi davranışlara karşın yasal işlemlere başvurulacaktır.

7 Yorum
24.01.2017 - 16:31
İki veya daha fazla fotoğraf ekleyeceksek, sadece yazının başına değil, aralara da ekleme durumumuz varsa nasıl yapacağız? Bir de eklemek istediğimiz resim, yan veya ters çıkıyorsa ne yapacağız? Bir de onları gösterirsen iyi olur. Selamlar...

Esa
24.01.2017 - 16:54
Fazla resim eklemek istediğinizde aynı işlemleri tekrar edeceksiniz Nurcan hanım. Resmi düzenlemek için önce resme tıklayp sonra sağ tuşa tıklayınca resim özellikleri açılır oraya tıklayarak resmin ebatlarını büyütüp küçülteceğinz yerler çıkacaktır

Esa
24.01.2017 - 16:55
Hatta tıpkı yazı kopyalar gibi resmi de kopyalayıp yapıştırabilirsiniz.

Esa
24.01.2017 - 16:57
aralara resim eklemek için önce eklemek istediğiniz yere tıklayın resim oraya eklenecektir.

24.01.2017 - 17:20
Teşekkürler...

24.03.2017 - 12:05
Ozan Bey, bir yazımın üstüne çektiğim bir fotoğrafı eklemeye çalıştım. Tabii videonuzdaki bilgilendirmeye göre. Hatta daha iyi bilenlerden de yardım istedim. Ama başaramadık. Url eksik uyarısı çıkıyor. Ama onu da girdik yine olmadı. Bilgilendirirseniz sevinirim. Çözülemeyecek bir durumsa da en azından bu vesileyle sizinle iletişime geçmiş olacağım. Selamlar.

Esa
15.07.2017 - 07:27
Sevim Hanım ekleyeceğiniz fotograf bilgisayranızda olmalı. Bir fotoğrafı ekleyemediyseniz başka fotograf deneyin . Örneğin facebooktan indirilmiş fotografı eklemiyor. Yine olmazsa telden tarif edelim. ( 0 530 324 11 85) . Ayrıca sağ tuş ile yazı kopyalıp yapıştırır gibi fotoğraf ekleyebilirsiniz.