SEN GÖRDÜN MÜ

Ekleyen : Derya Mendil , 25 Kasım 2018 Pazar aaa Beğen 3
Ölümün ardındaki sırrı gören var mı
Zaferini gören var mı zehirli yılanın
Kayan yıldızın hangi diyarlara göç ettiğini gören var mı
Gökyüzündeki çınarın yalnızlığını gören var mı
Şeytanın gece gibi sinsi kahkahalarını gören var mı
Gerçeğin ne olduğunu gören var mı
Bu şehrin karanlık sabahını gören var mı
Kendini hayatla savaşırken gören var mı
Ben görmedim, sen gördün mü?
 


Sitedeki yazıların tüm hakları ve sorumluluğu yazı sahiplerine aittir. Yazıların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Aksi davranışlara karşın yasal işlemlere başvurulacaktır.

Yapılan Yorumlar

Mehmet Aluç
25 Kasım 2018 Pazar 23:58:53
Ölümün ardındaki sır diriliş, zehirli yılanın zaferi yoktur,yıldız bilinmez diyarlara,şeytanın kavgası savaş kin nefretin içinde duyuluyor masumlar ölürken,gerçek bana dokunmayan yılan bin yaşasın derken kendisini yaşatmayacağı anda gördüğüdür hakikat,er geçte olsa meydana çıkan karanlığın sabah olması için dualarımızla bekliyoruz,hayatı olduğu kabul etmeden savaş bizleri görüyoruz hayat bir armağan iken,sen bunları biliyorsun da birde bizden duymak istiyorsun Derya kardeşim,öncelikle hoş geldin bu hoş şiirinle geldin hafızamı tazeledin kardeşim,selamlarımla.

Derya Mendil
26 Kasım 2018 Pazartesi 01:33:13
Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim. D8kkat ettiniz mi bilmiyorum ama genel olarak kendi kendime tartistigim bir konu ve gorme kavrami uzerinde durdum bilme degil. Evet biliyorum ama gormedim. Bu baska bi sey. Yine tesekkur ederim tekrardan.

Yorum Yaz

Yorum yazmak için üye girişi yapınız...