İLETİŞİM FORMU

Her türlü istek, talep ve önerinizi bize mesaj ile gönderebilirsiniz..


Ad Soyad

eMail

Telefon

Konu/Başlık

Mesajınızı aşağıya yazınız (Word vb programlardan copy-paste yapabilirsiniz.)

RadEditor - HTML WYSIWYG Editor. MS Word-like content editing experience thanks to a rich set of formatting tools, dropdowns, dialogs, system modules and built-in spell-check.
RadEditor's components - toolbar, content area, modes and modules
   
Toolbar's wrapper  
Content area wrapper
RadEditor's bottom area: Design, Html and Preview modes, Statistics module and resize handle.
It contains RadEditor's Modes/views (HTML, Design and Preview), Statistics and Resizer
Editor Mode buttonsStatistics moduleEditor resizer
 
 
RadEditor's Modules - special tools used to provide extra information such as Tag Inspector, Real Time HTML Viewer, Tag Properties and other.
   

ESA ARAMA butonundan içeriklerimizde olan her madde ve başlık ile ve SİTE ÜYELERİMİZE ulaşabilirsiniz. Fakat konu, madde ve üye adını doğru yazmanız gerekir.


Sitemize üye olarak, şiir, yazı, yorum, resim, albüm, kitap vb ekleyebilir, her yazıya erişebilir, Esa’nın ve Esa üyelerinin kurduğu Edebiyat Sanat ve Sanatçıları Derneği’nin ( ESAS DER) her yıl birkaç kez düzenlediği, gezilere, kültürel etkinliklere, şiir öykü yarışmalarına katılabilir, Esas Der’ e de üye olabilir, kendinizi ve ürünlerinizi tanıtabilirsiniz.


Edebiyat ve Sanat Akademisinin EDEBİYAT- SANAT DALLARI, ŞİİRİSTAN, TÜRKÜLER ve GRAMER bölümlerine normal ve yetkili üyelerimiz içerik ekleyemez. Bu alanlara içerik eklemek için hem uzmanı olmak hem de ESA’dan editör yetkisi almalısınız. EDEBİYAT VE SANAT kategorilerinde uzman iseniz bu alanlarda paylaşım yapabilmek için EDİTÖRLÜK başvurusu yapmanız gerekecektir. Yöneticilerimiz başvurunuzu dikkate alacak, eğer bir uzmansanız size cevap verecektir.


GÜZEL VE GELENEKESEL SANATLAR, EDEBİYAT ve GRAMER bölüm ve kategorilerine akademik nitelik taşımayan yazılar kabul edilmez. Fakat bu bölümlere uygun kriterlerde olan yazı, inceleme, tez ve makalelerinizi Şahamettin Kuzucular'a başvurarak eklenmesini sağlayabilirsiniz.


Lütfen, Sitemize uydurma ve acayip isimler ile üye olmayınız. Bu tip üyelikler fark edilince mutlaka silinecektir.


Her türlü talep ve isteklerinizi resmi e- posta adresimizden bize iletebilirsiniz.


Edebiyat ve Sanat Akademisi.com ( ESA ) : https://edebiyatvesanatakademisi.com/


İLETİŞİM

ESA e –posta : [email protected]

Tel: 0530 324 11 85