Gönül Seferi


 

https://www.dr.com.tr/Kitap/Gonul-Seferi/Edebiyat/Siir/Turk-Siiri/urunno=0001896177001

 

Gönül Seferi'miz kâğıda, yazıya büründü, kitap olarak göründü. 
Selam ve saygımla...

NURCAN ÖREN / GÖNÜL SEFERİ

Bir şairin şiirindeki avaz; güttüğü maksat... mana ve felsefeyi gözetmesi, şairin bakiyesi, müktesebatı, hayal dünyası;  edebî dağarcığı ile kulvarında gezindiği bediiyatın kadim kurallarını gözardı etmeden yürümesi.. ve şiirinden okuyucularına sirayet eden bedii tasvirlere yönelim, münhasıran,  kuvveden fiile, sanatında kat ettiği mesafeyi gösterir.

İşte onun için hep diyoruz ki:
 'Bir şair isterse kulakları sağır eder'

İsmiyle müsemma, şair ve nesrin usta kalemi Nurcan Ören hanımefendi işte bu sözünü ettiğimiz müstesna kalemlerden biridir.. Yeni yayımladığı <<GÖNÜL SEFERİ>> adlı şiir kitabı  henüz elime geçmedi.. en kısa zamanda temin edeceğim.. şiir aşinası ve acizâne şiir karalayan bir şair adayı olarak sizinde bu eseri edinmenizi tavsiye ederim.. 

Tüm şiir dostlarına saygılarımla arzederim efendim.  

Beşiroğlu

Bu içeriğe 1 katkı yapıldı
08.12.2020 - 11:30

Hayatımda ilk defa internetten bir şiir kitabı siparişi verdim (genelde kitapevlerinden elime aldığım kitabın ilk, ortadan herhangi bir ve son şiirini okuyup seversem ona göre alırdım) ve hiçbir kitabı bu kadar sabırsızlıkla okumak istemedim.

Keşke benim Narçiçeğine cevabımı da ekleseydiniz.

Bu kitabın çıkacağını bilsem mutlaka katkı sağlardım.

Hayırlı, uğurlu olsun. İlhamınıza sağlık.

 


Sitedeki yazıların tüm hakları ve sorumluluğu yazı sahiplerine aittir. Yazıların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Aksi davranışlara karşın yasal işlemlere başvurulacaktır.


Henüz yorum yapılmamış