MEDENİYET GELMİŞ MİŞ BİZE


9.8.2019

     

 Özgürlük var,  Hürriyet var, efendilerimize, bize yok.. Biz Cahil köle, onlar okumuş, ancak hep şeytani ilimleri, dünyadan habersiz, kendilerini diğer insanların sahipleri sanırlar..  Medeniyet dediğin tek dişli canavardı. Canavar gibi ama! İçimizde bizden gibi, bizden değil,  bize saldırır, edebe sahip çıkmak yok. Aileleri parçalama gayretindeler.

     Sıfır ev, sıfır araba, taşlı-boncuklu perdeler moda diye, ister kızlar evlenmek için, Erkekler istemez borçlanıp sürünmek, evlenmeye ne gerek. Başka yollar bulmuş gençlik. Evlenmek çok pahalı, medeniyet geldi bize.  Sokaklar, parklar flörtleşenlerle dolu, her şey serbest. Medeniyet gelmiş miş bize. Yatak odasına gerek kalmadı, medeniyet gelmiş miş bize, Çocuk yapmaya gerek kalmadı, kedi, köpek besleriz, medeniyet gelmiş bize, Mutfağa da gerek kalmadı, hazır zehirli yiyecekler içecekler daha ucuz, biz ucuz, medeniyet gelmiş bize, hürriyet gelmiş bize, özgürlük gelmiş bize, Sana ne? Size ne? Bana ne? Medeniyet gelmiş bize. Birliğimizi, bağlılığımızı sağlayan dinimizi, edebimizi, şuurumuzu, ecdadımızı unuttuk, medeniyet gelmiş miş bize...  Kızlara gerek kalmadı, kız kalmadı, erkek, erkeğe evleniyor yeni nesil, medeniyet gelmiş miş bize. Kadın kadına evlilik medeniyet gelmiş miş bize, Dinimizi, Edebimizi, geleneklerimizi, ecdadımızı attık bir kenara, medeniyet geldi mi bize.?. Şeytanın orduları, Yahudi ve münafıklar, sardı her yanı, Sözde medeniyeti getirdiler bize. İyi bir şey olsaydı gelir miydi bize? Zehirlerler bizi, medeniyet narkozuyla… Biz bizlikten çıktık.. çıkıyoruz.. Uyanma sen Müslüman. Onlar çalışır sonsuz cehennem için, sen çalışma Yüce Yaradanının rızası için, cennet için... Bu dünyada cenneti arayan... Sınavını unutmuş.. Uykuda kalmış... Sen uyanma Müslüman, sözde medeniyet gelmiş miş bize..

     Avrupa’yı yedi halletti şeytan. Kalmadı vicdanlı insan... Hepsi sarhoş, şehvet, ucuz hayat peşinde.. Sözde Medeniyet Avrupa’dan gelmiş miş bize. Uyanmayın Analar, Babalar izlenecek dizilerimiz var… Geleceğimiz felaket garanti.  Sorumluluk yok. Özgürlük, hürriyet varmış, kimlere.  Yurtta barış dünyamızda barış varmış kimlere.  Ölenler, öldürülenler, aç, susuz kanlar insan değil., Sıra bize gelmez..  İzle film gibi izleyin izleyin... Sen uyanma, düşünme sakın, seni senden çok düşünen münafıklar, gavurlar var. Müslüman, sözde medeniyet gelmiş bize, Böyleyse medeniyet kalsın kendi evinde, yurdunda..

      Din ilmi, fen ilmi, bilmiyorum ilmi, ile ilgilenen, düşünen, araştıran insanlarımız bereketli olsun. Hayırlı şuurlu, onurlu günlerimiz daim oluşun…

Sitedeki yazıların tüm hakları ve sorumluluğu yazı sahiplerine aittir. Yazıların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Aksi davranışlara karşın yasal işlemlere başvurulacaktır.


Henüz yorum yapılmamış