ŞEYTANİ PROJELER

Ekleyen : Eyyup Akmetin , 13 Şubat 2019 Çarşamba aaa Beğen 1

  Cinsiyetsiz yaşam projesi okullarda uygulanıyor!

      “”” Toplumsal cinsiyetsizliği ortadan kaldırma projesinin uygulandığı ülkelerden biri olan İsveç'te, söz konusu projeye tepkiler çığ gibi büyüyor. İsveçli uzman psikiyatrist David Eberhardt, 'Bu konuda bizi izlemeyin' uyarısında bulundu.

      Avrupa ülkesi İsveç'te, cinsiyet eşitliği projesi, eğitim hiyerarşisinin en altı olarak kabul gören kreşlerde uygulanıyor. Cinsiyet belirtici şahıs zamirlerinin ortadan kaldırılması bazı uzman psikiyatristler tarafından 'ileride önüne geçilemeyecek bir durum' olarak yorumlanıyor.

      Cinsiyetsiz toplum oluşturmanın tehlikeli bir proje olduğunu belirten David Eberhardt, "Hen kelimesi resmi olarak İsveç diline girdi. Bununla çocuklara 'she' ya da 'he' yani cinsiyet belirtici şahıs zamirlerinin kullanılmasının önüne geçildi. Bu çocukların istismar edilmesidir aslında. İşte bu eşitlemeci anlayış, çocukların gelişimine dair biyolojik pek çok gerçeği görmezden geliyor. Ergenlik çağındaki erkek çocuklarının ciddi sorunları var. Okullarda ne yapacaklarını bilmez halde dolaşıyorlar. Zira artık kimse onlara erkek çocuğu gibi davranmıyor. Bizi sakın takip etmeyin, biz sınırı aştık. Özgürleşme meselesi kontrolümüzden çıktı. Eşitlik ve eşit haklara sahip olma meselesi de toplumsal bir dogmaya dönüştü" dedi.””” Bir gazete

Haberi..

        Bizleri yakından ilgilendirmesi gerektiğini düşünerek sizlerle paylaşıyoruz.. Geleceğimiz ve Ahiretimiz tehlikede… Okumaz, öğrenmez, düşünmez isek.. Şeytani güçlerin oyuncağı olmaya ramak kalmış.

     Boş ver diyenleri onlar boş bırakmazlar.. Vucutlarına cip takip köle gibi kullanırlar..  Bizden uyarması.. İlgilenenlere. Hayırlı, huzurlu ve bereketli günlerimiz olsun diyorsak, Şeytani işlerden, Rahmani görevlerimizi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışmak zorundayız..

      Kendimize, çocuklarımıza ve diğer yakınlarımıza sahip çıkmak uyarmak, mecburiyetimiz.. Keşkelerin, eyvahların faydasız olduğu günlerin içerisindeyiz. Güçümüzün, değerimizin farkına varalım… Hayırlı ve bereketli günlerimiz daim olsun.. Emeksiz nimet zehirdir…Sitedeki yazıların tüm hakları ve sorumluluğu yazı sahiplerine aittir. Yazıların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Aksi davranışlara karşın yasal işlemlere başvurulacaktır.

Yapılan Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış...

Yorum Yaz

Yorum yazmak için üye girişi yapınız...