Bugün Bir Delilik Yaptım-2-

Ekleyen : Mehmet Aluç , 19 Temmuz 2019 Cuma aaa Beğen 1
 

Bugün Bir Delilik Yaptım-2-

 

Deliye Vurdum Kendimi...!
 
Bugün yine deliliğime devam ettim, gönlümün ipini insanların eline verdim. Bende Nasrettin hoca gibi değil de, ipe sevgi aşk muhabbet beraberlik kardeşlik insanın gönlüne doğru yürüme sevgisi, aşk dolu sırlarla hayatı gülümsetecek ipuçları dizmiştim. Tek tek ellerine geçsin, gönüllerine alsınlar diyerek sabahtan akşama kadar peşlerinde gezdim. Akşam olunca, yine herkes evlerine gitti. Şimdi dedim mahalle sokaklar neşeyle gülümsemelerle dolar, tıpkı çocukluğumda ki gibi, tüm gönüllerin evlerin kapısı hoşgörü ile açık kalır sandım, sabahlara kadar tüm mahalle sokakları gezdim. Tüm mahalleler sokaklar ıssızdı, kendini ıssızlığa hapis eden gömen insanlar gibi, yine yanıldım. Olsun yanılmak doğruyu bulmak için bir yol değil miydi? Olsun ben bu deliliğim ile insana odaklı Gönül’e odaklı, yolculuğuma devam edeceğim.
 
Mehmet Aluç


Sitedeki yazıların tüm hakları ve sorumluluğu yazı sahiplerine aittir. Yazıların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Aksi davranışlara karşın yasal işlemlere başvurulacaktır.

Yapılan Yorumlar

Mete Han
22 Temmuz 2019 Pazartesi 09:20:04
Kutsal yolculuğunuz daim olsun

Mehmet Aluç
22 Temmuz 2019 Pazartesi 19:34:09
Hap birlikte kardeşim,sağ olun var olun,selamlarımla.

Ezgi KUZUCULAR
27 Temmuz 2019 Cumartesi 11:49:47
Ne güzel bir deneyim olmuştur, bu yolculuğunuzun sonuçların sizde yarattığı hissiyatları da paylaşın bizimle.Merakta olacağım...

Mehmet Aluç
27 Temmuz 2019 Cumartesi 13:41:39
Birazdan paylaşacağım kardeşim,yine değerli yorumunuzu bekliyorum,zaten başka yorum yapan kalmadı sizden Mete kardeşimden başka uzun zamandır,teşekkürler ederim Ezgi hanımefendi kardeşim,sağ olun var olun kardeşim,selamlarımla.

Yorum Yaz

Yorum yazmak için üye girişi yapınız...