Yükselen Semalara

Günün Yazısı
Ekleyen : İsmail Tofan , 08 Temmuz 2019 Pazartesi aaa Beğen
Karanlık bir koridorda defalarca yürüyenlere selam olsun.Koridorun ışıltısı olup koridoru aydınlatanlara selam olsun.Milim milim gölgeye dönüşüp kendine hasret bırakan güneşe selam olsun.
Haydi gelin yürüyelim bu karanlık koridorda belki bir ışıltıya rastlarız.Geleceğimiz aydınlanır.Artık umudunuzu kaybetmeyin.Gelecek...gelecek bizimle olacak.Aydınlığa kavuşacağız.Umudumuzu yitirmek yok günün birinde selamımız yerini bulacak.Belki karşılık bulmayacak ama bir yerlerde ışıltıya kavuşacak.
Şimdi sizlere tavsiyem başınızı kaldırıp gökyüzüne bakın aydınlık mı karanlık mı hiç önemi yok.Nereden baktığınızın ise hiç önemi yok.Çıkıp sokağa yürüyün yüksek semaların altında.Ayaklarınızı dalga dalga karalara ilerleyen suyun üstüne bırakın sonra kumsalda yürüyüp koşmaya başlayın hafifçe dengenizi kaybedip yere düşerseniz.Gözünüzü semalardan ayırmayın.Uçan kuşlara dikkatle bakın.Belki bir kuş olsaydınız kalbinizdeki ışıltının peşinde günlerce, aylarca, yıllarca uçabilirdiniz.O ışıltı sizden uzaklaştıkça onu takip ederdiniz.
Selamımız kuşlara olsun.Selamımız aydınlığa, ışıltıya, sevdaya, koridorun ışıltısına en çokta bu koridorda defalarca yürüyenlere olsun.Haydi selamımızı söylemeye.Yükselen semalara...
İsmail Tofan 


Sitedeki yazıların tüm hakları ve sorumluluğu yazı sahiplerine aittir. Yazıların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Aksi davranışlara karşın yasal işlemlere başvurulacaktır.

Yapılan Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış...

Yorum Yaz

Yorum yazmak için üye girişi yapınız...