YAĞLIBOYA RESİMLER


28.5.2016

Sitedeki yazıların tüm hakları ve sorumluluğu yazı sahiplerine aittir. Yazıların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Aksi davranışlara karşın yasal işlemlere başvurulacaktır.


4 Yorum
29.05.2016 - 07:31
ESA GÜZEL SANATLAR bölümünün editörü , site paylaşımların deneticisi, eleştirmeni ve tenkitçisi olarak sizlerden çok şey bekliyoruz. Sitemizin yayın politikasına uygun kuralları uygularken , bozuk eklenmiş yazı ve vb düzelte bilmeniz , alanınızda paylaşılacak yazıları tespit etmeniz, değerli üyelerimize bu yönden de yardımcı olabilmeniz önem kazanmaktadır. Site editörlerimizin isim ve yetki alanları iletişim bölümünde de zikredilecek, üyelerin sizi tanımaları ve sizlere ulaşmaları da sağlanacaktır. Edebiyat ve Sanat dallarındaki kültürel ve kaynak paylaşımları ile Ülkemizin en kompleks ve en ciddi sanal sitesinin edipler ve sanatçıların paylaşımları açısından da en ciddi ve popüler bir yeri haline gelmesi sizlerin sayesinde olacaktır. ESA yönetimi ve editörleri adına işlerinizde başarılar diliyoruz.

29.05.2016 - 12:32
Anadolu motifleriyle bezenmiş resimlerinizi beğeniyle izledim. Güzellikler şiir olmuş tablolarınızda. Başarınızı kutlarım.

29.05.2016 - 12:33
Bence sanatçıların eserlerini burada paylaşması bu siteye yakışan bir durum. sanatçıların ürünlerini paylaşmalarına layık bir site burası. Emek verenlere tebrikler

29.05.2016 - 21:25
Şehamettin, Erhan Tığlı Beylere ve Sebile Hanıma teşekkür ederim. İmkanım yettince ve elimden geldiğince siteye umarım faydalı olurum. Dileğim budur. Saygılarımla...