Âlemlere Rahmet Gönül Dünyasına/Dünyamıza Yepyeni Bir Ferahlık Getirdi


28.10.2020

 

Âlemlere Rahmet Gönül Dünyasına/Dünyamıza Yepyeni Bir Ferahlık Getirdi

 

Hududu Rabbimize Âlemlere Rahmete varan incelikler içinde nihai hedefe varan hayat değil mi izan idrak içinde iyiyi bulmak için yaşanılan bir felsefe… İslâm onların kalpleri tastan olanı bu insan madenini bir İslam’la Rahmetiyle Âlemlere Rahmet S.A.V’LE bir dokunuşla elmasa çevirendir.
 
Âlemlere Rahmet S.A.V. insanlığın GÖNÜL dünyasına/dünyamıza yepyeni bir ferahlık getirdi bu gece gelişiyle. Gönderen Rabbime şükür iman ettik kabul ettik, teslim olduk. Bizler ki her şeyi yepyeni bir imanla kardeşlikle İman çizgisi altında toplayacak bir yenileyecek bir izanla eski olan ne varsa silerek imanla Âlemlere Rahmet ’in sünnetiyle yenileyicilere ihtiyacımız vardır.
 
Ey insan sadece bekleyen ve sıkılan daraltan boğan dünya gibi olma... Bir yanlışla doğruyu yok sayma, bitirilmemiş eski doğruların yanlış. Seni eksilten bitiren yanlışların doğru değil bastan basa baksana hepsi yanlış! Dön özüne Rabbine İslam’a Nur Nebiye yüzünü doğrul ve ayağa kalk, Rabbimiz bizden bunu istiyor daha ne bekliyoruz?
 
Buyurun rahmet isteyen varsa eğer Bu gece dünyaya Nuruyla doğan gelen Âlemlere Rahmet S.A.V. Koşsun. Ey insan, bütün insanlık göz yası denizinden geçerek gönlünü gözünü kirpiklerini tövbe pınarından yıkayarak Âlemlere Rahmete koş.
Mehmet Aluç

Sitedeki yazıların tüm hakları ve sorumluluğu yazı sahiplerine aittir. Yazıların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Aksi davranışlara karşın yasal işlemlere başvurulacaktır.


Henüz yorum yapılmamış