" İki Devlet Tek Millet " ŞİİR YARIŞMASI İPTAL EDİLDİ


Esa
29.1.2020
 
                                                                                                    
                                                     


Azerbaycan Milli İlimler Akademisi ( AMEA) Folklor Enstitüsü, ESA ( Edebiyat ve Sanat Akademisi.com) ESAS DER ( Edebiyat Sanat Sanatçıları Derneği ) ve ERZİN - HATAY Belediyesi iş birliği ile “ İki Devlet Tek Millet “ konulu bir dizi etkinlik ve şiir yarışması projesi Salgın ve önümüzü görememe nedeni ile iptal edilmiştir.

Bilindiği gibi etkinlik 30- 05- 2020 Hatay ve ERZİN 'de yapılacak “ İki Devlet Tek Millet Konulu “ şiir yarışması ödülü de o gün verilecekti. Corona salgını çıkınca etkinlik ileri tarihe ertelenmiş, şiir yarışması da salgın biter ve etkinlik yapılır umuduyla 30 Ağustos 2020 tarihine kadar uzatılmıştı. Lakin mevcut sorunun devam edeceği sözü edilen etkinliğin de bu yıl için yapılamayacağı ön görüldüğünden törensiz ve etkinliksiz ödüllerin verilmesi anlamlı olmayacağından ilgili kurumlar “ İKİ DEVLET TEK MİLLET konulu ŞİİR YARIŞMASINI DA pandemi sonrasında yinelemek amacıyla iptal etmiştir.

PANDEMİ SONRASINDA YAPILACAK ETKİNLİK VE YARIŞMA SİTEMİZDE İLAN EDİLECEKTİR. 

Koordinatörler ve İletişim 
 
Şahamettin Kuzucular  (  Tel: 0530324 11 85)  e- posta: s_kuzucular@hotmail.com
Doç Dr. İlhame Qesebova :  e- pota: ilhame92@mail.ru


Bu içeriğe henüz katkı yapılmamış

Sitedeki yazıların tüm hakları ve sorumluluğu yazı sahiplerine aittir. Yazıların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Aksi davranışlara karşın yasal işlemlere başvurulacaktır.


1 Yorum