1970’te Trabzon’un Köprübaşı ilçesinde doğdu. Güneşli Köyü İlkokulu’nu, Köprübaşı Ortaokulu’nu ve Köprübaşı Lisesi’ni bitirdi. Liseden sonra KTÜ Fatih Eğitim Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği Bölümünü kazandı. 1992’de adı geçen okuldan mezun oldu. 02 Aralık 1992’de ilk görev yeri olan Gümüşhane Lisesi’ne Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni olarak atandı. 1994 yılında vatanî görevini İstanbul’da Kara Kuvvetleri Lisan Okulu’nda öğretmen olarak yaptı. Sonra Akçaabat Anadolu İmam-Hatip Lisesi’ne tayin edildi. 2000 yılında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni sıfatıyla Türkmenistan’ın başkenti Aşkabat’a gönderildi. Türkmenistan’dan döndükten sonra Derecik İlköğretim Okulu’nda iki yıl Türkçe Öğretmenliği yaptı. Sekiz yıl Trabzon (Fen) Lisesi’nde,  beş yıl Trabzon İMKB Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi’nde Edebiyat Öğretmeni olarak görev yaptı.  Son olarak Trabzon 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi'nde  çalışmaktadır. Evlidir; iki kızı, bir oğlu var.

Bugüne kadar “Türk Edebiyatı, Türk Dili, Türk Yurdu, Dergâh, Yedi İklim, Ayvakti, Kubbealtı Akademi, Üslûp, Ayraç, Değirmen, Berceste, Yüzakı, Genç, Nida, Somuncu Baba, Kardelen, Tefekkür, Çınar, Mortaka, Gülistan, Kümbet, Mavi-Yeşil, Herfene, Alkış, Seviye, Poyraz, İnceeleyen” vb. gibi seçkin edebî dergilerde şiir ve yazıları yayımlandı. 166 edebiyat yarışmasında(şiir, hikâye, deneme, makale) birincilikten mansiyona kadar değişik ödüller kazandı. Yazma çalışmalarına ilk günkü aşkla ve heyecanla devam etmektedir. Bu Yazar İçin Yapılan Yorumlar
29.05.2016 - 12:35
Yazı ve şiirlerinizi yıllardır çeşitli yayın organlarında ve sitelerde ilgi ve beğeniyle izliyorum. Başarınızın devamını dilerim. Dost selamlar.

03.01.2018 - 14:08
Esa dergisinin 3. sayisi 62. Sayfasina bakin AFYON GUZELLEMESI' siirimin karalama olmadigini gorursunuz.

18.09.2018 - 14:44
Değerli Dost, bu güzel şiir için kutluyoruz sizi. ESA ve ESAS-DER ailesi mensuplarından oluşturacağımız antolojide sizi de aramızda görmek isteriz. Katılmak istemeniz halinde "Duyurular" bölümündeki duyuru çerçevesinde başvurunuzu bekliyoruz. Selamlar.