Bu Yazar İçin Yapılan Yorumlar
19.12.2016 - 21:30
03.01.1956 Adana Karaisalı Döşekevi Köyü doğumluyum. 10 kardeşin en büyüğüyüm. İlkokulu köyümde(Döşekevi Köyü İlkokulunda) okudum. Orta okulu Adana Tepebağ Ortaokulunda, liseyi Adana Karşıyaka Lisesi( Cumhuriyet Lisesi diye de bilinir. Asıl namı ise "Abdal Koleji"diye de bilinir)nde okudum. Kırşehir Eğitim Enstitüsünü(iki yıllık) 1977 yılında bitirdim. Ordu Mesudiye Doğançam Köyü İlkokulu, Kayseri Devli Dereşimli Köyü İlkokulu, Hatay Dörtyol Çaylı Köyü Barbaros İlkokulu, Ankara Kızılcahamam Yıldırım Yağlıca Köyü İlkokulu, Ankara Mamak Nedim inal İlkokulu, Erzurum Merkez Rüştüpaşa İlkokulu, Adana Osmaniye Cevdetiye Kasabası İlkokulu, Osmaniye Mehmet Akif İlkokulu ve Osmaniye Merkez 75. İlkokullarında sınıf öğretmeni olarak görev yaptım. 2005 yılında emekli oldum. Osmaniye'de Türk Ocağı Osmaniye Şubesi yönetim kurulu ve Türk Kızılayı Osmaniye Şubesi Yönetim Kurulu üyesi olarak sosyal faaliyetlerde bulunmaktayım. En büyük zevkim kitap okumaktır.

16.01.2019 - 08:16
Musa Bey, öncelikle merhaba. Yaşamöykünüzü çok güzel dile getirmişsiniz. Kaleminize sağlık. Öğretmenlik geçmişinizin sizde çok değerli izler bıraktığını düşünüyorum. Hem hayat hem de edebiyat yolculuğunda başarılar diliyorum. Selam ve saygılarımla hocam.

20.01.2019 - 20:14
Teşekkürler Sevim Hanımefendi. Ben ilkokul(sınıf) öğretmeniyim. En güzel zevkim kitap okumak. Nasıl kaba doldurulan su , kab dolunca taşmaya başlarsa, okuma sonunda taşmaması için bir şeyler yazmak, güzellikleri dostlarla paylaşmak lüzumunu hissediyorsun. Arkadaş, dost çevrem de genellikle edebiyatçı veya edebiyatı seven insanlar. Elbette öğretmenliğin izleri var ve izler hala devam ediyor. Güzel dilekleriniz için teşekkürler. Selam ve saygılar