"Gözlerin dolması" deyimi vardır da gözleri dolan birine "doldurma gözlerini" hitabını ilk defa görüyorum. Ondan olsa gerek ilginç bir kullanım ama ben pek alışamadım. Üstünde düşünmeye değecek, güzel bir şiir... gönlünüze sağlık...
@kadiraltun702 | Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim kıymetli Nurcan Hanım Ablacığım. Yarin gözleri dolduğu vakit dolu bir silahtan daha korkutucu bir hal vaki oldu bende. Şiiri yaşadığım o korku ile bir çırpıda yazıvermiştim. Tavsiyelerinizi dikkate alıp üzerinde düşüneceğim. Selam ve muhabbetle..
Seferi (Nurcan Bedir Ören)
7 years ago
Kadir Altun
7 years ago