Filistin İçin Ağıt Kör olasın insanlık insanlığını kime sattın Filistin de ölen kardeşlerini sen unuttun Kaçıp gidişin faydası yoktur bu unutmaya Kaçtın da hangi fikrin çamurunda saplandın Siyonistler eziyor elinde sanki buldozer Sen yardım etmesen de ateş elbet söner Rabbim kudret sahibidir elbette çözer Kaçtın da hangi fikirsizin yanında yattın Ölen kardeşlerimiz çocuklar cennete uçar Gül kokulu Resul onları kokusuyla karşılar Bizleri ederken şikâyet gül kokulu nebi ağlar Kaçtın da mazlum kardeşinin ahını aldın Siyonist’le Amerika’nın ağzının salyası akar Dünya korkak olmuş oturmuş zulme bakar Bu zülüm inanın bu âlemi zalimiyle yakar Kaçtın da kapını sen neden hemen kapattın Gece gündüz onlarla bizlerde ölüyoruz Kardeşimiz yoksa yanımızda kül oluyoruz İmtihandır varmak gerek böyle kul oluyoruz Kaçtın da zülüm var sen neden anlamadın Ey zalimler yok olasınız yerle yeksan Ey insanlık bu zulmü görsen anlasan Zalim yaşamaz o an sen Müslümansan Kaçtın da bir an durup neden ağlamadın Mehmet Aluç