@sahamettinkuzucular293 | Aytül Hanım Merhaba Hakkınızda hemen hiçbir şey bilmediğim halde yazılarınızdan çıkardığım sonuç; sanat tarihi, tarih veya arkeoloji konularında en az master düzeyi eğitim almış veya kendinizi geliştirmişsiniz. Bu yüzden Güzel sanatlar bölümüne yazılar ekleyebileceğinizi hatta mevcut yazılarda gözünüze çarpan yazılar ana hata görürseniz düzeltebileceğiniz kanısına vardım. Sanatlar ve güzel yazılarda paylaşılan yazılar ana sayfada gözükmese bile birkaç içinde Google de ilk sayfalarda gözükeceğinden ( Özgün olması ve önceden başka yerde yayınlanması olması şartıyla ) yıl içinde birkaç bin kişiye uluşacaktır. Bu yüzden orada paylaşacağınız yazılar sizin için önemli olacaktır diye düşünüyorum. Editörlük yeklisi ile güzel sanatlar bölümüne yazı ekleyebilme olanağı na kavuşmuş olacak bir müddet sonra da önceden eklenmiş yazıları düzeltebilme seçeneğine de sahip olacaksınız. Şimdiden tebrik ve teşekkürlerimle….
Maksud - Maksude
8 years ago
Aytül Kaplan
8 years ago
Seferi (Nurcan Bedir Ören)
8 years ago
Şahamettin Kuzucular
8 years ago
Mustafa Berçin
7 years ago