Aziz Dostum Şahin Bey, her biri pırlanta değerindeki mısralarınızın ışığında......."Varlık aynasında bulsan rengini,/
Ahsen'i takvime vursan dengini;/
Büyük cihat için kemter nefsine,/
Muzaffer eylersen kutlu cengini,/
Belki o dem olur kalbin mutmain,/
Ne ki dur durak yok mezara değin.../" demek geldi içimden, imanınız daim, durağınız Cennet olur inşaallah. Sevgi ve selamlarımla...
@sahinmutlu623 | Saygıdeğer üstadım, sizinle tanışmak ve sizi tanımak hayatımızın mihenk taşlarında yerini alacaktır.Öncesi zamanları kayıp zamanlar hanesine yazmakla birlikte bundan sonraki zamanları da telafi ve kazanç zamanları olarak kaydediyorum.Sizden gelen her söz bizler için saygıdeğer ve katma değerdir. En kalbî duygularla katkılarınıza şükranlarımı sunuyorum. Selam ve muhabbetle esen kalınız...
Hocam ben dört yıl medresede okudum , çözemedim arapçayı,tebrikler bu sefer birtek virdin kelimesi bana mana olarak yabancı geldi. onuda kamustan bulurum
@sahinmutlu623 | Bilmukabele selam ve duâ ile teşekkürler... Üstadım, sizlerden gelen her söz bizim için candır canandır... Her gününüz güzellik olsun dileklerimizle Allah'a emanet...
Mehmet Aluç
8 years ago
Yusuf Bilge
8 years ago
Şahin Mutlu
8 years ago
Şahin Mutlu
8 years ago
Ecir Demirkıran
8 years ago
Şahin Mutlu
8 years ago
Şahin Mutlu
8 years ago