<span style="color: #974806;" class="userContent">SABIR YOLUNDA ŞEMS<br /> <br /> sevgiyle umut kolkola; aşkı taşırlar mutluluğa<br /> sevgiden sabır beslenir; azık çıkınlar yolculuğa<br /> sabrın çiçeği saygı; ondan çoğalır canlar<br /> sevginin saygı kaptanlı rotası; kilitlenir sonsuzluğa.<span class="text_exposed_show"><br /> <br /> umut sağında, sevgi solunda ve yüreğinde aşk olsun<br /> sabır yolunda şemsin ışıklarıyla gölgen can bulsun<br /> bu harika tabloda lütfen her zaman yerim bulunsun..<br /> <br /> Sait Edip Akdağ, 21 01 14</span></span>