SİYONİST MESAJ!

11.10.2023

 

 

SİYONİST MESAJ!

 

Dünyanın en acımasız zalimleri,

Dünyanın haracını toplayanlar,

Kumarhane, Kerhane baronları,

Bar, pavyon, meyhane baş patronları,

Bankalarıyla faiz, kredi toplarlar paraları,

Kendilerini üstün ırk, ilah sanan, zavallıları,

Bütün insanları hayvan, köle sayar azmışları,

İstedikleri zaman hastalıklar, savaşlar çıkarırlar,

İlimleri, bilimleri şeytani tek dertleri para kaynakları,

Siyonist Yahudiler, İblise tapar, insanlardan nefret eder.

 

       Evet! İblise tapan, kötülüklerin en acımasızlarını bilir, yapar acımaz. C. Ahmet Ünlü Hoca derki,” Kuran-ı Kerimin 70 bin meali vardır. 40 bin meali iblis bilir..”  İblis bilirse Siyonistlere her türlü kötülükte yardım eder. Çokta memnun olur.. 

      İblis için         insanoğlu, Hz. Adem oğlu.. En büyük düşman Cehenneme ne kadar gönderirse kâr sayar..  O yüzden, bir kötülük olduğunda, Şeytanın bile aklına gelmez, bu insanların demek, çok büyük bir cehalettir.. Kötülükte iblisi zavallı, üç günlük ömür süren, insanoğlumu iblisi geçecek..  Bu şeytanın kendini gizleme taktiği, insanlarında bunu övünme veya yerinme olarak kullanması zavallılıktan başka hiçbir şey değil..  İblisin avukata ihtiyacı yok.. Onun için bütün insanlar en büyük düşman..  Bu yüzden aklımızı başımıza alalım dinimizi öğrenelim. Dünyada sonsuz bir hayatın sınavındayız..   Burada başarı için çalışmayan, iblise uyan sonsuz cehenneme kendini atar, iblisi sevindirir..  Son zamanlarda İblisin sabırsızlığı artmış, bütün insanlar birbirine girsin, Ne olacaksa olsun der gibi.. İblis uşağı Siyonistlerle Çin’den başlattıkları hastalıkla, Abd ile çini bir birine vurdur. Dünyanın nüfusunu azalt..  İşler sakat.. Bazı uyanık Çinliler bakmışlar ki namaz kılan Müslümanlara bu hastalık bulaşmıyor. 20 milyon üzerinde Çinli Müslüman olmuş.. Bu sayı bu gidişle daha çok artar..  Oradaki din kardeşlerimizin başını açmaya çalışanlar şimdilerde tümden kapanıyor. Gözlerine gözlük..  Şerlerden hayırlı işler çıkaran Yüce Yaradana şükürler olsun diyoruz..  Müslüman uyanık olmalı, dini çok iyi bilmiyor  İblisle ve Siyonitlerin hainliklerinden kurtulmanın başka yolu yok.  Bundan sonra yerli malı kullanmayan kendi mezarını kazar.. Şimdiye karar yeterince hastalarımız oldu..  Her yönden vurdular.. Yemekten, ilaçtan, tohumdan, diş macunundan aklınıza ne gelirse..  Her şeyde hainlik..  Çin işi, japon işi, gavur, Müslümana olmaz doğru İşi , Sakın Müslümanlar şöyle böyle demeyin..  Münafıklara Müslüman demeyin…  Müslüman ülkede Müslümanlığın ne olduğunu bilmeme cehaletini, veya ihanetini göstermeyin..  Hain bol zaten.. Masonlar, Soyunu  inkar eden Ermeniler, Yahudiler..  Okuyun biraz gündem takip edin..   Bizden uyarması.

        İblisin sanal ortamı akıllı Müslümanın bilgi kaynağı, arayan buluyor..  Yeter ki niyet art niyet olmasın..  Art niyet, iblise hizmet, kendini cehennemlik et..  Bilim insanları kutup kayması var hızla kutuplar yer değiştiriyor.. Yakında güneş batıdan doğar.. Bilirsiniz güneş batıdan doğunca artık tövbe yok.  Tövbe en büyük nimet.. Kaçıran kendine lanet et. Yakında dünyada Siyonist Yahudiler yüzünden diğer Yahudilerde.. Kaçak yer bulayacaklar..  Dünyanın kanını emdiklerinin dünyanın bütün insanları öğreniyor.. Karanlıklar aydınlanır, Doğrular güneş gibi ortaya çıkar.  Yalancılar, hainler sonunuz her zaman çok kötü.. Tövbeyi kaçırmayın..  İçki, şehvet, kumar, eğlence sonu cehennemde..   Ya Nasip.

Yüce Yaradanın güzel selamı, selamı gönülden alanların üzerine olsun..  Dini bilmeyen, İblisin ve yandaşlarının kölesi olur, cehennem azapları kolay değil, Kul olun cennet nimetlerine talip olmak kolay değil.. Sınavınıza iyi çalışın, çalışın emeksiz.. sınav başarı getirmez..

Yorum Yapmak için Kayıt Olun veya Giriş Yapın

Yorumlar