Kısa bir rüya mıydı, sadece hayal mi kurduk? Gerçekten hayat kısaymış, ağlaya ağlaya sabahı zor ettiğimiz, bize bir ömür gibi gelen geceleri biz yaşamamışız. Geçmişe bakınca "o çocuk ben miydim?" diyoruz ama... gönlünüze sağlık...
@sahinmutlu623 | Ne güzel paylaştıkça ortak duygu, paylaşım ve yaşanmışlıklarla mâziyi hatırlamak... Bilmukabele selam ve muhabbetle teşekkürler Seferi Can Bacım...Esenlik dileklerimle hoşça bakın zâtınıza...
Selma Çilem
6 years ago
Handan Çalık
6 years ago
Seferi (Nurcan Bedir Ören)
6 years ago
Şahin Mutlu
6 years ago
Şahin Mutlu
6 years ago
Şahin Mutlu
6 years ago